Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

On ‎27‎.‎01‎.‎2018 at 5:58 PM, El Patron said:

Nikolic dovukao i Stefana Scepotelija u Videoton. Kad vec dovodi te njegove kombinacije mogao je i Djilasa da odvede :D 

 

Salu na stranu, Stefan Scepovic nije bio toliko los u Partizanu, jedino sto ga je vecina odmah uzela na zub zbog mladjeg brata... U nasoj ligi je bio sasvim solidan. Mogu mu zameriti samo onaj zicer protiv Aela tamo valjda... ako se secam dobro 

Po meni je bio los. Osim tog potpuno neverovatnog promasaja na Kipru (posle laznjaka i magicnog dodavanja Saletailicakapitena), u poslednjem kolu za LE je promasio u prvoj utakmici u Norveskoj na 1:1, potpuno sam izlazi pred golmana, da bira gde ce da sutira... i pogodi ruku golmana... pa izlazi sam Lazar Markovic (nesto slabija sansa)... pa 2:1 za njih pa 3:1.... pa Mitar mladjani daje gol za 3:2.... i u Bgd zna se ko je morao da ga da... Ivanov pred kraj tekme....

 

Danas od 14h sa Slovanom iz Libereca, 4.plasirani tim Ceske...

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Pukli smo 1:2 u kombinovanom sastavu, svi prilicno losi, Jankara abs kriminal, Tawi cim je usao umesto Ivanovica dao gol, mali Jovanovic dosta los, Markovic stoper jako los i nesiguran, Jevtarra los i tako... nije nam igralo pola prvog tima (Stojke, Nema, Ozegol, Sumarum, Tawi)

Link to comment

E dobro je ovo za Zdjelara. Treba nam bas takav igrac.

 

Avica rekao da je to - to sto se tice ovog prelaznog roka. Jos samo ako Jevtovic ode (tesko), za Tawambu ocito nisu dobili dovoljno dobru ponudu, kazu da su imali spremnu zamenu ali ostaje Tawi. Samo da mu voljni momenat bude okej i neka ide na leto i za nize obestecenje.

Link to comment

gledao Ipol, radioaktivni je bomba samo ne kao dmc

 

zdjelaru ističe ugovor na leto, tu nam je i dalje rupa i pored kiće i jevtare i zdjelara i radioaktivnog

Link to comment
On 1/29/2018 at 3:46 PM, mozzer said:

Pukli smo 1:2 u kombinovanom sastavu, svi prilicno losi, Jankara abs kriminal, Tawi cim je usao umesto Ivanovica dao gol, mali Jovanovic dosta los, Markovic stoper jako los i nesiguran, Jevtarra los i tako... nije nam igralo pola prvog tima (Stojke, Nema, Ozegol, Sumarum, Tawi)

 

Vidi se iz aviona da će u našoj igri opasno da škripi ako nema Tawambe. Tawamba u ofanzivi svojom snagom i korpulentnošću navlači minimum dvojicu defanzivaca i otvara prostor drugima. Lepo se videlo, kad nema njega svi u srednjem redu kao razmaženi čekaju loptu u noge, nema ubacivanja u prostor, razrađenih akcija. Najviše se Tošić tu trudio da sakrije te mane i najviše i nervirao, pokušavao, otvarao se ali i gubio lopte, duele...nije on desetka koju nažalost nemamo.Imaćemo velikih problema da izbacimo Plzen jer su oni slični ovom Liberecu, jaki, stameni, slabo greše a greške kažnjavaju. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
4 hours ago, BlackGeorge said:

 

Vidi se iz aviona da će u našoj igri opasno da škripi ako nema Tawambe. Tawamba u ofanzivi svojom snagom i korpulentnošću navlači minimum dvojicu defanzivaca i otvara prostor drugima. Lepo se videlo, kad nema njega svi u srednjem redu kao razmaženi čekaju loptu u noge, nema ubacivanja u prostor, razrađenih akcija. Najviše se Tošić tu trudio da sakrije te mane i najviše i nervirao, pokušavao, otvarao se ali i gubio lopte, duele...nije on desetka koju nažalost nemamo.Imaćemo velikih problema da izbacimo Plzen jer su oni slični ovom Liberecu, jaki, stameni, slabo greše a greške kažnjavaju. 

Ma ostaje Tawamba. Sa Plzenom kod mene svaki bod je uspeh...

Link to comment

U super ovo izgleda :D

 

Samo za mog velikog prijatelja Djordja

 

Marko Jevtović u epizodi “svi moji treneri u Partizanu”

pre 2 sata | mozzartsport.com

 

Zbog čega je došao? Zbog koga je odbio tri ponude? Zašto želi da priča jezikom brojki?

Ceo tekst

http://www.mozzartsport.com/vesti/marko-jevtovic-u-epizodi-svi-moji-treneri-u-partizanu/192375

Izdvajam:

Hajde da se ne bavimo utiscima, nego brojkama. Deo sam generacije koja je osvojila 17 bodova u dve odvojene grupne faze Lige Evrope, što je više od zbirnog učinka Partizana u 15 godina pre toga. Nisam izgubio nijedan derbi u ulozi startera.

Toliko :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...