Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

9 minutes ago, BlackGeorge said:

evol ga miletić. 55 minut lošim pasom otvara kontru na 30 metara od gola. na kraju akcije slab udarac poljaka sa nekih 8-9 metara. u napadu je imao 2-3 centaršuta, pravolinijski, bez ikakvog osećaja svojstveno njemu.

Sad sam hteo ovo da napisem. Jedino u cemu je zaista dobar je trcanje. Ne moze da pogodi u 2-3 cista centarsuta naseg igraca. Mileta...

 

ALi super da je Djuka ubacio ovoliko mladih u 2.pol

 

I ajde Djordje sad Jevtara i Mileta, nije dobro poredjenje, Jevtara ima neku vrednost - uskoro ces se uveriti :1321_punch_tone2:

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Jevtović NE SME da igra zadnjeg veznog protiv Čeha inače smo najebali. Nastavlja standardno da se krije od lopte, kontre nikako ne može da zaustavi, loše brani igrače. Jedino mu je dobar pas kada nema pritisak protivničkih igrača i udarci ka golu protivnika iz povratne lopte iz 16 metara ka sredini kada, gle čuda, opet nema protivničkih igrača.

Mesto zadnjeg veznog je jako zajebano i on to ne može da igra. Zato i pokušavaju ponekad sa njim na mestu štopera. Menadžerski je igrač, to je evidentno ali za sada nema novog "Koblenca" da se zajebe.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Naravno da Jevtovic nije igrac visoke klase. Jos manje je on kreator. On treba da bude cvrst igrac na sredini kojem je primarni zadatak kvarenje igre protivnika - puno puta je to dobro obavio. Ja sam mislio da je to dovoljno da ga prodamo negde, ali jos uvek je tu.

 

Protiv Plzena slazem se, treba da igra neko ko je bolji sa tehnikom...

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Naravno da Jevtovic nije igrac visoke klase. Jos manje je on kreator. On treba da bude cvrst igrac na sredini kojem je primarni zadatak kvarenje igre protivnika - puno puta je to dobro obavio. Ja sam mislio da je to dovoljno da ga prodamo negde, ali jos uvek je tu.

 

Protiv Plzena slazem se, treba da igra neko ko je bolji sa tehnikom...

 

Izvini ali sa boldovanim se uopšte ne slažem. Čak smatram da je to njegova najveća mana. Krakat je, visok 191cm, fizički slab, loša koordinacija pokreta, krije se od lopte, ništa konkretno u skok igri iako je visok. Pokušati sa njim na štoperu u manje bitnim utakmicama i to je to...ako ne uspemo nekoga da zajebemo sada da ga kupi.

Link to comment

Ma nema sta izvini, razlika u misljenju, skroz ok...

 

Jevtovic je, po meni, idealan za utakmice sa Videotonom u Bgd npr ili obe za Skenderbeuom, bio je ponajbolji na svim tim utakmicama... po meni je odlicno odigrao te utakmice... pa i ono sa Bateom tamo je bio dobar do crvenog, u revansu smo bili dosta slabiji bas zbog njega... ima on odredjenu vrednost po meni, plus mi je simpatican kao igrac (i taj gol VSteaui naravno) tako da Djordje razlikujemo se i to je ok :)

 

Mileta konacno pogodio jednog naseg igraca - Djerleka ali ovaj sutnuo pored gola... i onda nakon opsade gola od strane Gurnjika brza kontra, 4 na tri, lopta ide na levo do Milete i.... kraj napada... 

Edited by mozzer
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kakvi smo? kakav je ivanović, radioaktivni?

jel smo čemu?

dobri smo. sredina kida osim zadnjeg veznog gde čekamo igrača. mladi jovičić odlično branio. potreban nam je pravi centarfor koji će da zameni "nezadovoljnog tawambu". bunarilo se na njega jedno 10-15 minuta pa su hvala bogu brzo odustali. novajlije dobre, i ivanović i vakulko vidi se da će biti pojačanja.

ako u ponedeljak ne dovedemo zdjelara plašim se da tu ne uguraju vakulka, što ne bi valjalo. vulićević je bio loš i napred i pozadi ali šta da se radi. antonov bolji od izblajhanog miletića, ofanzivno je za njega roberto karlos lično.

Link to comment

Djukatore o Ivanovicu i Vakulku

 

Za konačne ocene je rano, tek je prošao prvi meč, međutim, crno-beli veruju da su angažmanom Đorđa Ivanović napravili pomak kad je ofanziva u pitanju, pošto je doskorašnji kapiten Spartaka dejstvovao kao "drugi napadač".
"Od Ivanovića smo, u nekoliko poteza, videli da je mnogo moćan s loptom u nogama. Doneće nam plus u špicu. Kad se osveži i odmori biće i bolji. Oseća se na njemu teret pretrčanih kilometara. Svejedno, dobili smo veliko pojačanje".

Reči hvale Đukić ima i za, zasad, poslednjeg zimskog novajliju, koga je danas koristio na poziciji zadnjeg veznog.
"Juri Vakulko poseduje miran pas, dobar šut, lepo radi sa ekipom, priključuje se završnici akcija... Reč je o fudbaleru koji najviše fizički trpi, njegovi rezultati nisu na nivou na kom bi trebalo da budu, međutim, vidi se igrački potencijal, koji će na ubrzo doneti mnoge pozitivne stvari".

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/ukic-pojedinacno-o-pojacanjima-ivanovic-mocan-vakulko-trpi-zbog-fizike-urosevica-smo-gurnuli-na-drugu-poziciju/192023

Link to comment

Nikolic dovukao i Stefana Scepotelija u Videoton. Kad vec dovodi te njegove kombinacije mogao je i Djilasa da odvede :D 

 

Salu na stranu, Stefan Scepovic nije bio toliko los u Partizanu, jedino sto ga je vecina odmah uzela na zub zbog mladjeg brata... U nasoj ligi je bio sasvim solidan. Mogu mu zameriti samo onaj zicer protiv Aela tamo valjda... ako se secam dobro 

Edited by El Patron
Link to comment

- djukatore ne odustaje od kukavičke 4-2-3-1 formacije, danas je u 1 poluvremenu gurnuo spartakovca u špic napada, talamba azadovoljni je igrao playmakera, radioaktivni zadnjeg bezveznog

niti je ivanović špic razbijač koji će fizikom da otresa protivničke štopere niti je juri zadnji bezvezni koji će oduzimati lopte, njega vuče lopta napred, ima osećaj za pas u prostor i dribling, dečko je dakle cm ili cam

- sa jedne strane dobijamo playa iz drugog plana, sa druge kada u svom izletu napred isti izgubi loptu otvara se kontra 4 na 3 za protivnika jer naši bekovi zamišljaju da su krila i trče 20m ispred lopte i to oba i tako ostavljau krater pozadi, na stranu to što urade nešto korisno u napadu u 10% situacija kada dobiju loptu u protivničkom bekovskom prostoru :happy:

- vulićeviću i kosatom bi stavio ogrlice i davao elektrošokove svaki put kada priđu na manje od 40m protivničkom golu :3_grin:

- ivanović je klasičan polušpic kao što je bio direktor mu :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment

Dve najbolje šanse, obe Tošićeve, nisu u ovom pregledu...

Gledao sam negde od 20. do 70. minuta i za to vreme smo odigrali daleko iznad očekivanja. Tek prva utakmica, bez uigravanja linija tima, ne igraju Suma, Ožegol...

Antonov kao Kolarov iz najboljih dana, i pristalica sam škole mišljenja da ne igra mnogo samo da bi ga za manje pare otkupili jer je na pozajmici. Ivanović se lepo dopunjuje sa Bambijem, kao i ukrajinski Ozil. Urošević iz Napretka solidan iako nije igrao beka već više napred uz liniju. Jevtović odigrao jednu od boljih utakmica u Partizanu, ali on je igrač samo pripremnog perioda, prošla dobra je bila na letnjim pripremama protiv Kranja, Kopra i ostalih Luštenaua. U izveštajima sa priprema najviše fali Boža Bugarin za atmoferu i da pravi društvo Bilji.

Klinci u drugom baš, baš dobri. Đole Jovanović, Svetozar Marković, Cucin, a pogotovo Đevrek™ moraju dobiti ozbiljnu šansu na proleće.

I tako...

 

 

 

 

Link to comment

Ne bih gurao Djerleka jos u vatru, mozda po par minuta kad je utakmica vec resena. Jeste solidan bio danas, ali treba on jos da ojaca fizicki za mesare iz nase lige.

 

Falio je i Pantic danas, odlican je bio na zadnjih nekoliko utakmica, pogotovo protiv Jang Bojsa i Dinama. Bice klanje za prvu postavu izmedju Jankele, Pantica, Ivanovica, Sume, Ozegola... 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...