Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

14 hours ago, Azdaja said:

Iglica je bre legenda već sad mi je od svih funkcionera najdraži

 

Ehm, ne bih da ti kvarim utisak, ali tok ovog prelaznog roka pokazuje da je Đukin uticaj na odliv para iz FKP znatno veći. Umesto umetnika i bombi, kupuju se tačno pozicije po Đukinoj meri - golman, levi bek, plej i zadnji vezni. Čini mi se da Iliev ima veze samo sa dolaskom Ukrajinca, ostale je očigledno birao trener(jesenas su njegove kupovine bile mnogo isplativije - ćelavi Miletić i Mitrović, nasuprot Bogoljuba i Seje). 

 

Do sada, sasvim korektan i racionalan izbor.

Link to comment
6 hours ago, Segundo said:

Meni ortak pokazao neki klip malopre

 


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

 

 

 

 

kakva njuška. radioaktivni kida. ukoliko se uklopi kako treba tj legnemo mu kako treba, gledaćemo zanimljiv fudbal

 

Link to comment

Mislim da grešiš.

Male su šanse da ga je spičila radijacija jer se rodio i živeo u Odesi. Igrao je i rastao u černomorecu (Odesa) dok sa nepunih 17 godina nije otišao u Dnjepropetrovsk.

Sad kada vidim gde se rodio i odrastao uopšte me ne čudi što je hteo kod nas, jer je Odesa, ako se dobro sećam više od 50% proruski orijentisana. Ako bih nastavio da nagađam dalje, moje pretpostavke idu recimo do toga da mu je neko u bližoj familiji vojno lice (jebi ga, crno more je tu) i da se taj loži na CSKA. :D

Yuriy_Vakulko.jpg

Edited by BlackGeorge
Link to comment

https://www.francefootball.fr/news/Mercato-youri-vakulko-au-paris-fc/860834

 

Nasao sam i ovo

 

Još uvijek i Fifin menadžer, zastupnik nekolicine najboljih mladih ukrajinskih nogometaša.

– Svojedobno sam iz Blackburna u Dnipro doveo Nikolu Kalinića, u Ukrajinu sam transferirao Bartulovića, Jakoliša, Marina Ljubičića... Moji igrači iz Dnipra, Baranjuk, Vakulka i Lunjov, najtraženiji su u Ukrajini. Preuzeo sam ih kad su bili dječaci, godinama u njih ulagao, a sada ih traže i engleski premijerligaši. Imam i neke igrače u Šahtaru i kijevskom Dinamu – dodaje Pirić.

 

 

Link to comment

Valjda je isti menadžer njemu i Lijunardu, a pošto lik ima pozitivna iskustva sa Vazurom i Ivicom...

 

Radioaktivni™ izgleda ima samo levu nogu, ali dobro - da ima obe sada bi bio na pripremama u Milanelu. Po snimcima se vidi da ume da doda završni pas, nešto kao svojevremeno dr Mo, to nam najviše fali u današnjoj ekipi. Može to lepo da se skocka sa Bambijem i Sumom.

Mali Cucin što je dao gol na prijateljskoj ima onaj iskrivljeni pogled serijskog ubice, biće od njega nešto da ga ne ureknem pupu...

Još Švajni i Leo i ja zadovoljan.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Mislim da grešiš.

Male su šanse da ga je spičila radijacija jer se rodio i živeo u Odesi. Igrao je i rastao u černomorecu (Odesa) dok sa nepunih 17 godina nije otišao u Dnjepropetrovsk.

Sad kada vidim gde se rodio i odrastao uopšte me ne čudi što je hteo kod nas, jer je Odesa, ako se dobro sećam više od 50% proruski orijentisana. Ako bih nastavio da nagađam dalje, moje pretpostavke idu recimo do toga da mu je neko u bližoj familiji vojno lice (jebi ga, crno more je tu) i da se taj loži na CSKA. :D

Yuriy_Vakulko.jpg

 

Plus je Dnjepar otisao u bankrot i u drugu ligu (ili obrnuto) u svakom slucaju cini mi se da prolece u Evropi vec daje svoje rezultate.

Link to comment

čudan transfer, da je vaistinu toliko dobar uzeo bi ga šahtjor ili dinamo

- jedino ako nije prošle godine stagnirao pa si digli ruke od njega, u sezoni 2016/17 odigrao je 28 mečeva za dnjepar i dao 2 a namestio 1 gol, postiže gol jednom u 1000 minuta

- prošlu polusezonu je proveo u trećoj ligi gde je dnjepar izbačen zbog dugova

- šta ti je sudbina 2015 su igrali finale le a samo 2 godine kasnije su bankrotirali

Link to comment
6 hours ago, *edited by mod said:

 

u svakom slucaju cini mi se da prolece u Evropi vec daje svoje rezultate.

+1

 

Za bankrot Dnipra - pa dobro, kada ne radis dobro i udjes u dugove - bankrotiras.... mislim... tako to ide... :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...