Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Mislim da je i ekonom deo te generacije. Moje mišljenje je da je i on bio korisniji od ovog lažnog manekena.

Kad će ta Đenova, ili ko se ono beše kao interesuje za njega? :rolleyez:

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

1 minute ago, Nebojsa said:

ako uzmu i jevtovica u paketu, spustamo cenu i za 500k.

 

nema spuštanja cene jer od miliončeta pola ide oliju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

klasican fucos, red opstih mesta, pa red zahvaljivanja "gospodinu ivici sto mu je preneo pozitivnu energiju". nadam se da mu nije preneo jos nesto usput...

kogod se nadao da ce konacno cuti nesto novo, drugacije il' iole interesantnije na predstavljanju moze slobodno da preskoci klip.

 

 

Link to comment

Najinteresantnije iz intervjua Zdjelara je ovo pominjanje Dražića. Lepo bi bilo da se još jedan iz te generacije vrati u Partizan. Mogao bi doći za smešne novce, još je relativno mlad, uklapa se visinom, zna fudbala. Jedina mrlja u karijeri mu je rastrčavanje 2-6 na Obiliću onomad.

Došli su Vakulko, Ivanović, Zdjelar i to su ta trojica koliko i možemo da prijavimo za nastavak LE. Od novog napadača izgleda ništa do leta.

A legao bi nam Oumaru samo tako...

 

 

Link to comment

Dosli: Urosevic, Ivanovic, Vakulko, Zdjelar

 

Otisli: Cirko, Djuricko, Munir, Everton, Solomon, Salo Marjanovic, Alen Stevanovic, N. Stevanovic (pozajmica - Rad), Kljajic (pozajmica - Platanjas)

 

Najvece pojacanje svakako je potpis velikog Vladimira Stojkovica.

 

 

 

Link to comment

ja zadovoljan

 

za stojketa znamo na čemu smo, i svakako je veliki plus. ja od vakulka očekujem da bude prava bomba. nadam se da će mu naći pravo mesto, i da će ga povrede zaobići

Link to comment

"Ono što sve interesuje je napadač, koji je bio na čekanju u slučaju odlaska Tavambe. Jako je teško naći napadača, a ja sam ih našao četvoricu.Jedan nije mogao da dođe jer je igrao za dva kluba, ali očekujemo ga na leto. Drugi je otišao u Kinu. Tu je i treći, koji sada igra u Bundes ligi, kojeg nisam uspeo da dovedem i nagovorim. Nisam s njim imao priliku da pričam, već samo sa zastupnicima. Poslednji je čekao 'minut do 12' da se proda Tavamba. Meni je žao što smo ga doveli u nezgodnu situaciju, ali neće biti ništa od te priče.".

 

http://mondo.rs/a1077795/Sport/Fudbal/Ivica-Iliev-Zavrsen-prelazni-rok.html

Link to comment

Ostaje Mesi :ziga:

 

Francuski klub je bio spreman da plati između 2.000.000 i 3.000.000 evra, zvanična ponuda je stigla u Humsku 1, uslovi eventualne saradnje su predočeni 22-godišnjem vezisti i čekalo se samo da on presudi da li mu se ide u inistranstvo ili ne. Raspoloženje u upravi Parnog valjka je bilo takvo da bi za unosnu ponudu Jankoviću odlazak bio dozvoljen, ali on sam je, procenio da za to (još) nije vreme i da mu je bolje da igra za Parni valjak. Da sačeka unosniju ponudu. Verovatno i atraktivniji klub od 15-plasiranog na tabeli Lige 1.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/definitivno-jankovic-ostaje-u-humskoj/192438

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...