Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

4 hours ago, El Patron said:

Кад очекујете Сашу Здјелара у Партизановом дресу?

- Здјелара или неког другог...

Спортски директор Ивица Илиев рече да вам је презентовао и алтернативу: домаћи играч или странац?

- Странац... – није желео Ђукић скроз да открива идентитет Партизановог најављеног појачања на позицији задњег везног.

 

Ostalo je još da Olimpijakos pristane na uslove koje je ponudio Partizan, sa Zdjelarom je sve dogovoreno. Dolazak Zdjelara, ne isključuje dolazak stranca. Plan je da dođu obojica.

 

 

 

da je agatonović živ i zdrav, sa zdjelarom je rešeno već prvih dana prelaznog roka, a sa klubom još nije. ništa taj agatonović nije rekao šta ne znamo. nema potrebe da ga citiraš.

 

a ovo iznad agatonovića pisano ćirilicom je napisao žurnal i nema veze sa agatonovićem.

evo:

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/59090/djukic-mislimo-i-na-buducnost-zivot-se-ne-zavrsava-utakmicom-s-viktorijom

čovek bukvalno pročitao sportski žurnal i prepričava na svojoj fejsbuk stranici. 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Normalno da je to gore iz zurnala, ispod sam postavio ovo od agatonovica... Samo sto nisam stavio da je iz zurnala to gore, mislio sam  da svako vidi da je citirano iz nekih novina. 

 

Ne slazem se da Agatonovic krade od novinara ili izmislja tako sto procita neku vest, ima covek dobre informacije, pokazalo se dosta puta, a ti kako oces :D 

 

Link to comment

ja sam rekao šta sam rekao. svi koji detaljno prate prelazni rok znaju da se zdjelar dogovorio sa partizanom odmah.

citiraj agatu kad ima nešto što ne piše u novinama :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Njega sam citirao zbog toga sto je napisao da nasi hoce tog stranog igraca nezavisno od Zdjelara, mada ipak mislim da dolazi samo jedan od njih... Pogotovo ako ne uvale negde Jevtaru. 

 

Sutra u 14h po nasem protiv Gornika. Poljaci su za sada odigrali vec 3 prijateljske utakmice.

 

https://www.transfermarkt.de/gornik-zabrze/startseite/verein/428

 

Edited by El Patron
Link to comment

nk rijeka dovela božinova. onaj zna zašto živi

:Hail:

 

 

e

in ader njuz, mađioničar počeo sa treninzima

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
5 hours ago, El Patron said:

 

 

Sutra u 14h po nasem protiv Gornika. Poljaci su za sada odigrali vec 3 prijateljske utakmice.

 

 

 

Gornik treći u poljskoj ligi, 2 boda iza prvoplasiranog.

 

Prenos ovde

Link to comment

Komentator: "Mnogi kažu da ni Everton ne bi bio takav, kvalitetan, da pored sebe nije imao Jevtovića".

Nahvali ga komentator za sve pare, jedno minut ipo.

Link to comment

golman jovičić nam već tri puta spašava gol.

odlična šansa za nas, odličan prodor antonova, centaršut tošić po sredini sa nekih 7-8 metara jako i precizno ali fantastična odbrana golmana.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A za bombu Jevtare pre toga cutis? :D 

 

Dobra sansa i za Tavambu... zamalo pored gola. Vakulko je solidan za sad, mozda i najbolji kod nas za ovih pola sata.

Link to comment
4 minutes ago, El Patron said:

A za bombu Jevtare pre toga cutis? :D 

 

Dobra sansa i za Tavambu... zamalo pored gola. Vakulko je solidan za sad, mozda i najbolji kod nas za ovih pola sata.

prećutao sam jer je kreten pre toga otvorio tri kontre za njih. što pre se oslobodimo te budalčine to bolje za nas.

on i izblajhani miletić kao da im je vazura menadžer.

 

vrteti do besvesti svim menadžerima ovaj gol "od martinele" dok se ove balasti ne oslobodimo:

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Antonov ubedljivo naš najbolji igrač u ovih 45 minuta. Odmah za njim Ivanović.

 

Kraj prvog poluvremena. Stisli smo Poljake u zadnjih 15 minuta. Nekoliko odličnih šansi za gol, na kraju slobodnjak za tošića, sjajno golman vadi loptu iz rašlji, onda atraktivno mitrović iza leđa prebacuje loptu ka golu, zamalo pogodak...Leva strana gde je dejstvovao antonov je uglavnom stvarao šanse, sa druge strane jedino konkretan ivanović..vulićević loš dosta. Par lepih poteza Vakulka, zatim jedan period oko 10 minuta bunarenja za Tawambu...sve u svemu ok za prvu utakmicu na pripremama.

U drugom delu igraju rezerve tako da nećemo bog zna šta videti.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

evol ga miletić. 55 minut lošim pasom otvara kontru na 30 metara od gola. na kraju akcije slab udarac poljaka sa nekih 8-9 metara. u napadu je imao 2-3 centaršuta, pravolinijski, bez ikakvog osećaja svojstveno njemu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...