Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

2 hours ago, gone fishing said:

čudan transfer, da je vaistinu toliko dobar uzeo bi ga šahtjor ili dinamo

- jedino ako nije prošle godine stagnirao pa si digli ruke od njega, u sezoni 2016/17 odigrao je 28 mečeva za dnjepar i dao 2 a namestio 1 gol, postiže gol jednom u 1000 minuta

- prošlu polusezonu je proveo u trećoj ligi gde je dnjepar izbačen zbog dugova

- šta ti je sudbina 2015 su igrali finale le a samo 2 godine kasnije su bankrotirali

On uopšte nije proveo polusezonu u trećoj ligi, jer je letos odbio da potpiše produžetak ugovora sa tada izbačenim dnjeprom u treću ligu pa zato nije ni igrao.

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

dobro, dečko nema problem da dođe u klub zbog kog je plakao kao dete, već mi se sviđa.

Quote

 


“Kada sam saznao za ponudu Partizana, razmilšljao sam samo jedan minut. Verujem da ću pomoći Partizanu da osvoji trofeje i da što bolje napreduje u Ligi Evropa", rekao je 20-godišnji Vakulko na predstavljanju u Beogradu.
 

 

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
20 hours ago, El Patron said:

pripremne utakmice

 

YB - Salzbrug 2-0

Salzburg - Plzen 5-0

 

Jos da Djukatore utegne to kako treba i napadamo trofej u evropi...

 

i trenutno 1-1 sa nekim kinezima. ali odigrali su vec gomilu utakmica dok mi jos nismo ni u avion seli

Link to comment
 
i trenutno 1-1 sa nekim kinezima. ali odigrali su vec gomilu utakmica dok mi jos nismo ni u avion seli
Izmorili se već.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Danas su seli u avion :D 

 

27. je prva pripremna protiv Gornika koji deli drugo mesto u Poljskoj. Oni su do sada odigrali 2 prijateljske protiv Austrije iz Beca 1-1 i protiv mladog tima Spartaka iz Moskve 6-2.

 

Ako ne lazu ovi rezultati na mocartu Cesi gube 5-1 trenutno od tih Kinzea, malopre je bilo 1-1...  Mada je to nebitno.  Kvota na kineze je bila preko 10

Link to comment
1 minute ago, El Patron said:

Jesu prijateljske, ali me cudi da ovi cesi koji su tvrda ekipa primaju 2 puta za par dana po 5 komada

navikavaju se

:fantom:

Link to comment

 

Odgledah sada na miru i predstavljanje i intervju. Nadam se njegovim dobrim igrama, po video klipovima na netu se vidi da ima odličan pregled igre što nam je i najpotrebnije. Treba mu neki defanzivni vezni pored njega samo. Očekujem da ivica uskoro potpiše još nekog dobrog defanzivnog veznog. Rekao je da će biti i centarfor...ali nešto ne verujem u to, Tawamba za sada ostaje koliko vidim.

Dolaskom Vakulka nadam se što manjoj minutaži za Kosovića jer je on sada najviše ugrožen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...