Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

 

 

Ali scena gde Tavamba izigrava telohranitelja Djokica, a ono govance Everton ga kao sklanja ne bili se neko od Macvinih igraca ogrebao za zuti.

Da je sudijska organizacija iole neovisna Everton ne bi zavrsio jedno 90% tekmi bez crvenog kartona. Odvratniju pojavu niste imali odavno.

 

Tavamba staje ispred Đokića iz nepoznatog razloga, Everton ga odguruje jer realno koji će kurac Tavamba tu, pokazuje mu da se vrati i da iskulira. Ti iz toga zaključuješ da je Everton govance i odvratna pojava jer mu je stalo da neko iz Mačve dobije žuti  :lolol: jebeni si Bog.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

http://www.mozzartsport.com/vesti/stigla-ponuda-u-humsku-za-tavambu-2-500-000-evra/184087

 

Prema informaciji koja je MOZZART Sportu potvrđena u klubu, jedan italijanski prvoligaš dostavio je na adresu Parnog valjka ponudu vrednu 2.500.000 evra na ime obeštećenja. Ime zainteresovane strane, zasad, drži se u tajnosti.

 

http://mondo.rs/a1054724/Sport/Fudbal/Etebo-Partizan.html

 

Prema sasznanjima portala allnigeriasoccer.com, Partizan je zainteresovan za "desetku" protugalskog kluba Feirenše, 21-godišnjeg Ogenekara Eteboa.

Isti izvor navodi da su ga predstavnici beogradskog kluba gledali uživo 27. oktobra na meču protiv Benfike i da su bili impresionirani onim što su videli.

Link to comment

Allnigeriasoccer

 

Zvuci kao neki sajt za varanje. :D

 

Preko tog sajta je Ivica prvi put kliknuo/pogledao Sejduba Sumu pa ti vidi.  :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Tavamba staje ispred Đokića iz nepoznatog razloga, Everton ga odguruje jer realno koji će kurac Tavamba tu, pokazuje mu da se vrati i da iskulira. Ti iz toga zaključuješ da je Everton govance i odvratna pojava jer mu je stalo da neko iz Mačve dobije žuti  :lolol: jebeni si Bog.

 

Sto iz nepoznatog razloga? Valjda je Tavamba moralna gromada koja zeli da svojom korpulentnom pojavom zastiti sudiju od nasrtaja pobesnelih igraca Macve. Valjda je Tavamba fer plej igrac ili sam krivog dojma?

 

 

A to da je Everton govance i odvratna pojava smo znali i pre jucerasnjeg meca, naravno. Tu bar nista nije novo.

Link to comment

A to da je Everton govance i odvratna pojava smo znali i pre jucerasnjeg meca, naravno. Tu bar nista nije novo.

A kako ste to znali? I koji ste to vi?

Ja ne znam o čoveku ništa, osim kako igra, ajde me prosvetli...

Edited by aram
Link to comment

Podji od komentara kad je igrao prvi derbi npr. 
Igra preagresivno, prljavo, ponasa se dziberski uz konstanto sabanisanje i u kontaktu sa sudijama i sa protivnickim igracima. Kad god sam ga gledao bio je na ivici crvenog kartona, poor man's D.Luiz ako mene pitas.

 

edit: Polomi igraca sa obe noge sa ledja pa se unosi fiziju Cuke

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Koliko je puta dobio crveni karton?

 

Ne vodim evidenciju, ali ako je za tebe on ok, super. Ne vidim problem da se ne slazemo glede bilo kog igraca.

Link to comment

A kako ste to znali? I koji ste to vi?

Ja ne znam o čoveku ništa, osim kako igra, ajde me prosvetli...

 

Radovao se ispred severa kad je Zvezdi dao gol sa 40m, pa ga mrze narko dileri sa severa. 

 

Nije hteo da ćuti kad su mu uzvikivali majmunske krike kad smo igrali sa Radom, pa ga mrze rasisti i nacisti sa Banjice.

 

Kad bih mogao da proniknem u tuđe misli kao što Koltrejn može u Tavambine, rekao bih da ga on mrzi jer je naš al ono, ja tu tehniku još nisam savladao. 

Link to comment

Radovao se ispred severa kad je Zvezdi dao gol sa 40m, pa ga mrze narko dileri sa severa.

 

Nije hteo da ćuti kad su mu uzvikivali majmunske krike kad smo igrali sa Radom, pa ga mrze rasisti i nacisti sa Banjice.

 

Kad bih mogao da proniknem u tuđe misli kao što Koltrejn može u Tavambine, rekao bih da ga on mrzi jer je naš al ono, ja tu tehniku još nisam savladao.

+1000
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...