Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Cekaj, jel brojimo penale ili pricamo o regularnosti?

 

Ako je ovo drugo, ja sam za to da se iz mesta krene sa stvaranjem regionalne lige u kojoj ce neko moci da se odupre bulijima.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ma najbolje da batalimo, nema lepog kraja sa ovom temom. Prošle godine je bolji tim uzeo titulu, nadam se da će tako i ove, to je sve.

 

A i nama i vama bi verovatno bilo pametnije da malo obuzdamo histeriju, ali plašim se da je sad već kasno za to.

Link to comment

Cekaj, jel brojimo penale ili pricamo o regularnosti?

 

Ako je ovo drugo, ja sam za to da se iz mesta krene sa stvaranjem regionalne lige u kojoj ce neko moci da se odupre bulijima.

Ne zna se ko je medju regionalicima korumpiraniji.  Plus uz znacajnu dozu bratoubilackog stimunga.  Hvala, ne treba.

Link to comment

brate, čist je penal, lik je retardiran, nisam u životu video nešto gluplje.

 

 

+1

 

@Coltrane  Svestan si da kada namera nije bitna kada postoji faul? U ovom slucaju lik nije gledao  nego se bacio unazad da pokusa valjda glavom da izbije loptu, i onda lepo po kolenim udario napadaca.

Link to comment

Po milioniti put nezadovoljni pominju nameru kao faktor, jbt ko da od juče prate fudbal

 

Patkometrija je cudo, ume da pomuti i ono malo razuma ukoliko ga ima

Link to comment

+1

 

@Coltrane  Svestan si da kada namera nije bitna kada postoji faul? U ovom slucaju lik nije gledao  nego se bacio unazad da pokusa valjda glavom da izbije loptu, i onda lepo po kolenim udario napadaca.

 

Brate Sizife....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...