Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

mi u prvom poluvremenu, tj. ulaska sase ilica, nismo mogli da se sastavimo - imali smo posed 75%, a da sansu nismo uspeli da napravimo (tawamba imao 

1na1 s njihovim gosom pre iz greske njihovog halfa koji je promasio loptu, do neke nase akcije). ocigledno je da nemamo pleja, tj. da banbi i mrcho nikako ne funkcionisu zajedno. ovaj potonji prosto zraci a la ninkara svojevremeno, pritom je u uzasnoj formi - meni deluje nezadovoljan prvenstveno zbog promene pozicije. moram da priznam da smo na pocetku sezone delovali mnogo opasnije s njim po toj strani, nego tosicem, tako da mozda ne bi bilo lose da ih djuka malo switchne da vidimo na sta bi to licilo.

 

inace, prosto je tesko nabrojati sta sve tu nije valjalo, sto u prvom poluvremenu, sto do kraja meca - meni je neverovatno delovalo da NIJEDAN nas igrac nije umeo da smiri ili primi loptu u prvom poluvremenu - kao 10 trupaca. stojke isto par puta delovao nesto nesigurno (opet skinuo 1 cist zicer), celavi miletic uzasno los ceo mec, ispadao u maltene svakom duelu, njihov centarfor matic delovao kao hari kejn u odnosu na ove nase pacere pozadi. neko gore napisa kako je misterija kako 1 jevtovic igra kod nas, ja se isto pitam za beka miletica - momak je prosto uzasan. jedva nesto bolji je delovao mitrovic, al sveukupno odbrana je i dalje ocajna.

 

kad je kapiten usao, to sve je pocelo da lici na nesto - lopta isla mnogo tecnije, tacno se videlo da neko tu diriguje, al je problem u promaji koja nastaje u sredini gde ostaje jedino everton, tako da ce nas malo bolje ekipe, uz nase kratere pozadi, nakantavati na kontre ako ovako budemo igrali. (nesto slicno sto nam je oly uradio ovde, a sto nas isto ceka ako se malo vise otvorimo protiv jangera.)

 

od svetlih tacaka, pored ilica, da se ne zaboravi sjajan vulicevicev prodor i centarsut za asistenciju za gol, te pravi centarforski gol malog jovanovica. momak je zaslucio i da pocne neki mec u kombinaciji s tavambom.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Dobro bre, pustite ljude neka pisu ovde.

 

Oko Cacka smo elaborirali u sitna crevca, presek je da je penal bio, a slobodni za gol nikako. Meni ovo u Sapcu cist penal, igrac Macve, sa namerom ili ne, ali ocigledno nepropisno ometa naseg igraca koji je u gol sansi. Situacija je neobicna, samo zato sto je faul veoma glup i retko se vidja u ozbiljnom fudbalu.

 

Glup u smislu da je igrac glup ili sudija sto ga je svirao?

 

Ristivojevic je reagovao instiktivno u zelji da izbije loptu glavom, a obzriom da mu igrac Partizana dolazi sa ledja, nije mogao da ga vidi. Guzva u 5m, Ristivojevic na zemlji, pokusva brzo da reaguje. Nema nikakve namere da napravi faul. E sad druga stvar je to sto je igrac Partizana pao kao pokosen, a Djokic jedva docekao da svirne. Na to se ovde naviklo kad su veciti u pitanju, Macva moze da zali za propustenim zicerima, pogotovu onaj glavom sa pola metra kad je lopta otisla preko gola.

 

Ali scena gde Tavamba izigrava telohranitelja Djokica, a ono govance Everton ga kao sklanja ne bili se neko od Macvinih igraca ogrebao za zuti.

Da je sudijska organizacija iole neovisna Everton ne bi zavrsio jedno 90% tekmi bez crvenog kartona. Odvratniju pojavu niste imali odavno.

Link to comment

I po meni je penal, ali i dalje ne uspevam da iskopam podatak koji je tačno u sezoni. Mocart napiše članak o tome da je šesti u pet kola, a nigde u tekstu ne navede koliko ih je bilo ukupno. :dry:

Link to comment

 

Da je sudijska organizacija iole neovisna Everton ne bi zavrsio jedno 90% tekmi bez crvenog kartona. Odvratniju pojavu niste imali odavno.

:cry:

 

Kolega Nebojsa opisao sve vise nego korektno. Prvo poluvreme je cak bilo i za nivo gore od dosadasnjih tecinih majstorija i mucenja, ganula ga poseta rodnom kraju, sta li... Miletic celav i everton igrali iz keca, kakve su kontre otvorili macvi. I brat tavamba isto, sta je uradio u onoj mrtvoj sansi je neshvaljtivo.

Link to comment

I po meni je penal, ali i dalje ne uspevam da iskopam podatak koji je tačno u sezoni. Mocart napiše članak o tome da je šesti u pet kola, a nigde u tekstu ne navede koliko ih je bilo ukupno. :dry:

valjda 11

Link to comment

Meh, daj nek bude makar osam pa da zaokružimo na 0.5...11 u 16 kola mi je jeste zvučalo pomalo suviše, ali ko sam ja da preispitujemo koliko partizanovi ofanzivci zadaju muke protivnicima

Link to comment

Dize komsiluk frku oko penala, a mase citav fudbal. Nije ovde problem sa penalima, nego sa sudijskom pomoci oko golova iz ofsajda, crvenih kartona, slobodnih udaraca..Bilo je i situacija gde smo mi uskraceni, daleko manje svakako.

Link to comment

Meh, daj nek bude makar osam pa da zaokružimo na 0.5...11 u 16 kola mi je jeste zvučalo pomalo suviše, ali ko sam ja da preispitujemo koliko partizanovi ofanzivci zadaju muke protivnicima

 

Mozemo da se nadjemo i na osam, ali opet je nedovoljno da se prestigne Zvezdin rekord iz 16 utakmica prolecnog dela prosle sezone  :(

Link to comment

Viš ti to, a tad nikom nije padalo na pamet da preispituje regularnost takmičenja...

 

U pravu ste, my bad

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...