Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ух, како би било лепо да се провали те шпијунчине, а онда још док су транзиту одвале одбатина...случајно онако. Багра.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Šteta ne možeš više ko čovek da skandiras ubi, zakolji... Jesi ti poludeo Vasicu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Што сам полудео, зато што мислим да организације за које не знамо ни ко су ни шта су и које мисле да само постоји десни екстремизам не треба да се баве шпијунирањем.  Ко је је њима дао било какав мандат?

 

Ne moze se reci da je poludeo, nema nikakve razlike u njegovom ponasanju otkad je na forumu.

На срећу па је теби Рућеро идеолошки близак па ти не смета. 

Link to comment

Ко је је њима дао било какав мандат?

 

Pa, ono, UEFA. 

 

 

Since 2013, Fare has monitored hundreds of games each year in Europe, quietly dispatching its monitors, with UEFA’s blessing, to both club and international matches where incidents are likely.

 

Mislim u pitanju je UEFA takmičenje, oni su očigledno zvali te likove, s njima sarađuju, nije kao da je Fare došao inkognito na mečeve super lige ili prijateljske utakmice naših klubova. Pritom, nije u pitanju nekakve antisrpska ujdurma:

 

 

Last month, when Partizan and Skenderbeu played in Albania, a Fare observer recorded the home fans chanting, “Serbs must be killed, destroyed, slaughtered.” As a result of Fare’s documentation, UEFA, in addition to the $70,000 fine, ordered Skenderbeu to play its next Europa match behind closed doors.

 

Pritom, kako je ovo tačno ,,špijuniranje", postoje pravila UEFA o tome kako se navijači smeju ponašati na stadionu (tj. šta nije dozvoljeno ponašanje), stadion je javno mesto, kako tačno zamišljaš da se ta pravila sprovode bez da neko posmatra i snima šta rade navijači?

Link to comment

Pa, ono, UEFA. 

 

 

 

Mislim u pitanju je UEFA takmičenje, oni su očigledno zvali te likove, s njima sarađuju, nije kao da je Fare došao inkognito na mečeve super lige ili prijateljske utakmice naših klubova. Pritom, nije u pitanju nekakve antisrpska ujdurma:

 

 

 

Pritom, kako je ovo tačno ,,špijuniranje", postoje pravila UEFA o tome kako se navijači smeju ponašati na stadionu (tj. šta nije dozvoljeno ponašanje), stadion je javno mesto, kako tačno zamišljaš da se ta pravila sprovode bez da neko posmatra i snima šta rade navijači?

Наравно, еталон поштења и демократије. Сигурно су питали савезе да благослове рад ових љигаваца, којима како капирам смета Кнез Лазар, Принцип, Душан и чињеница да нам је окупиран део територије.

Link to comment

Prvo Lazar im ne smeta, a i da im smeta kako je tačno tim stvarima mesto na tribini. Organizujte politički miting ako možete da se skupite.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

A ko bi trebalo da ih provali i odvali od batina?

Oni koji to obično rade neistomišljenicima. Kolege ekstremni desničari, no dobro posto klubovi neće napustiti zla uefina takmicenja i preci u pravoslavnu ligu ostaje im da kukaju i kalimerisu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Prvo Lazar im ne smeta, a i da im smeta kako je tačno tim stvarima mesto na tribini. Organizujte politički miting ako možete da se skupite.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Како бих ти рекао, откако постоји навијање у свет( а знамо да га макар има организованог од Констанитнопоља), оно је политичко. Није конзумеристичко срање, где се сви добро забаљамо, купујемо мајице и прескупо, а лоше пиво. Ако им политика толико смета могли би одмах да угасе Селтик,Барселону, Атлетик, Палмериас...Да сведемо све на безличне америчке франшизе што се селе из града у град.

едит: Не постоје зли левичари је ли тако?

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Oni koji to obično rade neistomišljenicima. Kolege ekstremni desničari, no dobro posto klubovi neće napustiti zla uefina takmicenja i preci u pravoslavnu ligu ostaje im da kukaju i kalimerisu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pa ne znam, kaže u tranzitu da ih odvale od batina. Znači neka para/državna ekipa, valjda ovi sa fantomkama

 

Nije ni čudo da je ovlažio od ideje tranzita i batinanja

Link to comment

Ako je bezlicno navijanje da se ne poziva na ubijanje drugih naroda dižem obe ruke za. Zadnji put sam na Marakani bio na istoku protiv Kairata. Izašao na poluvremenu jer mi je bilo muka od majmunakih krika upucenih njihovom napadaču. Boli me kita da svojim prisustvom dajem legitimitet tome. Da ako ih Fare utegne da može bez sramote da se bude u publici.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ako je bezlicno navijanje da se ne poziva na ubijanje drugih naroda dižem obe ruke za. Zadnji put sam na Marakani bio na istoku protiv Kairata. Izašao na poluvremenu jer mi je bilo muka od majmunakih krika upucenih njihovom napadaču. Boli me kita da svojim prisustvom dajem legitimitet tome. Da ako ih Fare utegne da može bez sramote da se bude u publici.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

А и ја нашао теби нешто да објашњавам. Него, има ли те екстремне левице која је опасна?

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Nemam pojma u Srbiji ne dolaze do izražaja od kolega sa druge strane, kod vas u Americi ne znam kako je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:yawn2:

Како је ово ужасно досадно, ни на моменат духовито. Фали ти још само да ми кажеш да сам нацош, па да се растурамо. Ћелавац ће да буде поносан на свог ученика.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...