Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Penal je sumnjiv, ali jbg, gledali smo i smjesnije.

 

Totalno je bio nepredvidljiv ovaj preokret u tome od koga sad dolaze teorije zavjere i ko se s njima najviše sprda.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

posle onih penala što smo dobijali u zadnje vreme, svaki naredni će nam biti "poklonjen", čak i kad ne bude. nije nam to trebalo uopšte. meni nije zasmetao penal, na onom krljavom strimu nisam dobro ni video, već mi je glupo bilo što nismo izbacili loptu u aut kad je goša ostao da leži na zemlji.

 

Jaka stvar. Nek se zderu one s druge strane brda. Kurva prica o postenju, paz, bogati.

A mi samo da nastavljamo marljivo da skupljamo bodove. 

Link to comment

Treba da ga je sramota zbog te izjave i da nije bio penal, a bio je, on sa klupe to nije mogao lepo da vidi da bi dao takav komentar

Sramota je sta se sve svira Partizanu (a i Zvezdi takodje).

 

Meni je jedino zao ljudi koji su platili skupu kartu da bi gledali otimacinu, a bilo ih je skoro 10k.

Macva, i da je zabila ona 2 zicera pre vodeceg gola, sigurno ne bi pobedila.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Al ajde da nemaju čemu da se raduju, igraju odlično, imaju trenera, imaju viziju, za poštovanje sve. I onda opet uskaci ovde i pljuj druge forumase. Bez veze

Da, jbt. Uopšte nije bila identična situacija sa mnogo maštovitih teorija zavjere prošle sezone
Link to comment

Ne vidim razlog za nervozu, ne mislite valjda da bi nama bilo drago da Partizan igra dobro i da pošteno pobeđuje?

Jedino ne razumem poentu da se ovoliko brutalno krade da bi na kraju bili drugi. Šta je plan, da ovako uzmu titulu? Pa gde to može

 

Zar ne bi bilo bolje da odigraju pošteno i da iskoriste ovu sezonu za rebilding bez rezultatskog pritiska, umesto  što siluju ovu ekipu za nešto što ona očigledno  nije u stanju. Na kraju će protraćiti vreme i ostati i bez rezultata i bez tima i gre.. 

Link to comment

Nista je ovo za proslu godinu kad su kukali na Vucica, spaljivali se ispred vlade, govorili da ih ovakav FK ne zanima, urlali ovuda da ih kradu, a nas guraju... i onda dodje titula i vecina napisa nesto u fazonu - a dje sad da prestanemo da pratimo Partizan kad napadamo LŠ, nismo bas toliki kicmenjaci. :D

 

To im sljeduje i sa KKP cim malo postanu konkurentniji...

Link to comment

КУМС-е после овога ако се појавиш код нас на топићу да кукаш на суђење, тражићу да те банују због паткометрије.

 

 molim da se banuje vasić zbog teranja sa topika

:fantom:

 

 

Ovakve stvari izvlače najbolje iz forumaša

:lolol:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...