Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Nisam danas mogao ni minut utakmice odgledati, samo sam video da gubimo 1-0. Cestitam Toniu Sumaheru sto je konacno pogodio nesto.

 

:lolol: Hvala, da si ziv i zdrav.

Grozna utakmica, po pravom fudbalskom vremenu u nezaboravnom ambijentu stadiona jna. Teca je svojim strateskim zamislima i planovima b i c, uspeo da zaseni i planove profesora Boldrika. Potpuno nezasluzen bod, ipak su crveni igrali lezali 70 minuta sa igracem vise,

 

To je to, boldrikovsko vodjenje ekipe. Kakav crni zasluzen bod....

Link to comment

'edva čekam da zvezda ne izgubi ovako neku tekmu u stotom minutu golom rukom iz ofsajda, samo da vidim šta će kums napisati, nadam se već u nedelju protiv Voše

kakav problem imaš?
Link to comment

Nista, daj Boze da ti je ovo zadnje sto si pogodio u fudbalu :D posto vidim da si vec cestitao titulu na drugoj temi

 

Kakav carski deo recenice, ne zna covek  sta je besmislenije u njemu.... :D

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nismo mi zavredili bod, nego ona seljacka udruga nije zasluzila da pobedi. Ne secam se da sam gledao losiji i ogavniji tim.

 

Lošijih ima koliko hoćeš. Ogavnost je subjektivna kategorija.

Link to comment

Kakvu mi publiku imamo. U domaćem prvenstvu nema ih ni 1.000 a kada treba jebati majku albancima protiv skenderbega osećam da će biti pun stadion i da će gomila njih poneti neke stare mobilne telefone, davno rashodovane ključeve i da se pokažu koliki su veliki Srbi.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...