Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

bez bambija tri utakmice. mrtvi mesari čarapanski

 

jbg. kijevljanima dajemo igrača fore, sad ostaje da suma potvrdi svoje mađioničarske sposobnosti, u suprotnom mislim da se đuki bliži kraj na klupi partizana. ne nužno zbog dinama, biçe tu još prosipanja bodova

 

medicinski edit

2-4 nedelje. sigurno propušta rad, čuku i dinamo. najgori scenario propušta i kup(rtanj), radnik i skenderbeg

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ostadosmo bez prve violine.

 

Siguran sam da će se oporaviti do skendera ovo sa Dinamom nekako i da preživimo.

 

Ne bih mnogo da kukam ali nas baš seku ove povrede dosta. Taman što je suma ušao u neki ritam pa sad Bonbi, nesrećni Kosovic..

 

Neko spomenuo Brasanca, ne bih se bunio uopšte da je u ekipi za ove naše veznjake je majstor

Link to comment

bez bambija tri utakmice. mrtvi mesari čarapanski

 

jbg. kijevljanima dajemo igrača fore, sad ostaje da suma potvrdi svoje mađioničarske sposobnosti, u suprotnom mislim da se đuki bliži kraj na klupi partizana. ne nužno zbog dinama, biçe tu još prosipanja bodova

 

medicinski edit

2-4 nedelje. sigurno propušta rad, čuku i dinamo. najgori scenario propušta i kup(rtanj), radnik i skenderbeg

:isuse:

 

Dinamo je nekako prezaljena utakmica u svakom smislu ali stvarno steta za Bambija. Jel se zna sta je povredio?

 

A  sto se Djuke tice samo da ne ponove istu gresku kao sa Kizom.

Link to comment

navodno list, to je bilo javljeno još juče

 

ne znam zašto je dinamo prežaljen, ukoliko želimo proleće kući ne bi trebalo da gubimo

iz nekog nepoznatog razloga ja i dalje verujem u pozitivni ishod tog meča

:)

Link to comment

nije fer komentarisati nesto sto ocigledno nisi gledao.

 

evo objasnjenja zasto je igrac napretka dobio crveni: covek izvodi aut... jedan, drugi, treci cim, pet koraka napred, par nazad, glava levo, glava desno, prolazi 30 sekundi, sudija prilazi i daje mu zuti... lik krece da se buni, kao zbog cega, te zavali loptu 10 metara u znak protesta, a zasta odmah dobija drugi zuti. meni to posteno i nadam se da ce isti tretman u slicnim situacijama imati i zvezdini i partizanovi igraci.

 

ofsajd je naravno ocigledan (edit: nakon sto se pogleda snimak), ali da neko moze 100% da tvrdi da namerno nije dosudjen u onoj guzvi - ne moze. n slicnih situacija vidjamo maltene svake nedelje po mnogo jacim ligama.

 

ono sto jos nisi video je klasicno odugovlacenje igraca napretka skoro pri svakom prekidu tokom celog meca, nesto slicno betis sinoc radio protiv reala. da li je ogavno, moze da se raspravlja, da li je nesportski - apsolutno jeste.

Edited by Nebojsa
Link to comment

nije fer komentarisati nesto sto ocigledno nisi gledao.

 

evo objasnjenja zasto je igrac napretka dobio crveni: covek izvodi aut... jedan, drugi, treci cim, pet koraka napred, par nazad, glava levo, glava desno, prolazi 30 sekundi, sudija prilazi i daje mu zuti... lik krece da se buni, kao zbog cega, te zavali loptu 10 metara u znak protesta, a zasta odmah dobija drugi zuti. meni to posteno i nadam se da ce isti tretman u slicnim situacijama imati i zvezdini i partizanovi igraci.

 

ofsajd je naravno ocigledan (edit: nakon sto se pogleda snimak), ali da neko moze 100% da tvrdi da namerno nije dosudjen u onoj guzvi - ne moze. n slicnih situacija vidjamo maltene svake nedelje po mnogo jacim ligama.

 

ono sto jos nisi video je klasicno odugovlacenje igraca napretka skoro pri svakom prekidu tokom celog meca, nesto slicno betis sinoc radio protiv reala. da li je ogavno, moze da se raspravlja, da li je nesportski - apsolutno jeste.

Јашта. Стање редовно.

Link to comment

Svaki početak utakmice sa kosatim Miletićem i Jevtovićem je dva igrača manje za nas u startu. 

 

Solomon i #51 su trube, ni pola od jednog Đurđevića...O Leonardu da ne pričam.

 

Nemamo kvalitetnog centarfora, onda neka barem ubace naše dete Jovanovića koji je bolji od ove dvojice koje smo doveli kao "pojačanja".

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...