Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

E moj Geo, pa posle ti na mene kidises zbog Jankare pored Moce i Nebojse... :fantom::s_p:

Ti si ozbiljan covek iznosis neke argumente, ova dvojica su  ...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Geo te ne voli zbog njegovog teče Djuke

 

Teca nas igrajuci za Macvu umalo nije izbacio iz one cuvene sezone u Kupu 1989. godine, pa nam je posle u Radu pravio probleme...navukao sam strah zbog njega. :fantom:

Crno-beli su uložili ozbiljna sredstva kako povećali stepen bezbednosti na mečevima u Humskoj

"Do utakmice sa Skenderbegom postavićemo 75 kamera. Koštalo nas je 98.000 evra u kešu i još 50.000 kroz reklamu. Naručene su i nove kapije, sa radovima će koštati oko 600.000. Kamere odmah zumiraju lica i odmah može da se idenrifikuje svako ko nešto baci ili uradi bilo šta", kaže generalni direktor Miloš Vazura za B92

 

Kakvo ce ovo pranje para da bude.... :jerry:

Link to comment

Dobro si skenirao Juniora, ali on je vec sa 18 izgubio prednosti zbog kojih je gazio u omladincima. Jednostavno, vise nije napredovao i to se videlo vec u prvoj seniorskoj sezoni. Pritom, mali je imao gadan karakter, vrlo, vrlo arogantan i ljubomoran na Savu i Nadja koji su bili siromasna deca i vredno radila, pritom super ljubazna i vaspitana (znam celu tu generaciju Partizanovih klinaca iz tog perioda i jos uvek mi je nejasno koliko su ih velika lova i slava iskvarili kao ljude).

 

Sava Milosevic je bio veliki radnik, a Cira talenat kakav se radja jednom u 30 godina. Steta sto su ga poroci i navike pojeli.

sava, savo

 

nikad nisam nekog naseg igraca mrzeo kao jednog mladjeg bjekaru. secam se one sezone kad je jedini gol dao u pretposlednjem kolu, recimo u nekom zrenjaninu, sve vreme je, na svakoj tekmi, kad bi primio loptu, poslao nazad i trcao u prostor. covek je u celoj karijeri dao manje golova nego udjur prosle sezone. najgluplji covek svih vremena.

Link to comment

tako je, imenjace. Savo, jer je iz Janje kod Bijeljine.

 

Dzunior je dao i onaj cudan gol u cuvenom stotom derbiju za 0:1, posle je promasio cini mi se 1 mrtvu sansu....baksuz covek. Ne mogu da se setim manje simpaticnog lika iz Partizana 90tih godina.

Link to comment

savo je u jednom intervjuu reko da nije procito ni 1 knjigu i da mu je omiljena hrana krompir (nije bitno dal je sa ribom il sa mesom, kraj citata)

Pa dobro bar je bio iskren. Da je danas fudbaler omiljena knjiga bi mu bila "Djokoviceva".
Link to comment

savo je u jednom intervjuu reko da nije procito ni 1 knjigu i da mu je omiljena hrana krompir (nije bitno dal je sa ribom il sa mesom, kraj citata)

 

Za knjigu ne znam, ali je bio vrlo elokventan klinac i sa 17-18 godina, sa finim manirima. Junior ga nije podnosio, uostalom, retko koga je taj i podnosio od drugara iz kluba.

Link to comment

savo je u jednom intervjuu reko da nije procito ni 1 knjigu i da mu je omiljena hrana krompir (nije bitno dal je sa ribom il sa mesom, kraj citata)

istina živa, bio mu jednom na gajbi. i posle kad sam izašao bilo mi čudno tek sam posle skapirao da čovek nema ni jednu knjigu
Link to comment

Gle, gle, a meni pricao da je iz Janje. :D

A dobro, vjerovatno jer ti ovi toponimi ne bi značili ništa, to su baš lokalne varijante. Par kuća od kuće Miloša Bojanića :D

Link to comment

Za knjigu ne znam, ali je bio vrlo elokventan klinac i sa 17-18 godina, sa finim manirima. 

 

I uopste jedan od najelokventnijih nasih sportista, bar otkad ja pamtim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...