Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

 

ko hoće da se smara sa evertonovim golom (kao što sam upravo ja uradio :D) neka pauzira snimak na 5:20, mislim da je pola metra do metar u ofsajdu. Ispred je golmana napretka i jednog odbrambenog igrača.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

kakve veze sad ima ofsajd ili šta već kurac, mi ovo danas, sa igračem više na domaćem terenu, nismo rutinski odradili 3-4 nula i nema tu šta više da se kenja koji kurac. janković, đuričković, ožegović, tawamba... ako ni na ovakvoj domaćoj tekmi oni ne mogu da odigraju makar pristojno missim o čemu pričamo, kakve veze ima i krajnji rezultat i ofsajd i dal je bod ili poraz, bole me baš kurac, ovo bre je negledljivo. daj bre nek režija to malo popravi, montaža, dajte neki narativ, ne može da se prati priča.

Link to comment

to nam je što nam je moco, gledaj ili batali gledanje ako te nerviraju.

 

nedostaje pravi dobar plej, distributer lopti po sredini... ukratko fali nam neki "moreira".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

to nam je što nam je moco, gledaj ili batali gledanje ako te nerviraju.

:mad:

 

zato će radost posle pobede nad dinamom biti poput one kad ga je mire ušuškao u dnjepropetrovsku

Link to comment

Da vidimo sta smo imali do sada. Evropa: drugo poluvreme protiv Buducnosti, poluozbiljni revans protiv Olija, revans protiv Videotona i drugo poluvreme u Bernu. U prvenstvu: Macva, delovi utakmice sa Vojvodinom, drugo poluvreme protiv Lucanaca, individualne sekvence sa Nislijama.

 

To je sve. Vrlo tanko za najavljeni gromopucateljni Partizan.  

 

@KUMS:  Mozda moze i to, u nekom cudnom scenariju. Ali, ova ekipa do sada uopste nema sposobnost da u kontinuitetu igra dobro i pravi dobre rezultate.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

@KUMS:  Mozda moze i to, u nekom cudnom scenariju. Ali, ova ekipa do sada uopste nema sposobnost da u kontinuitetu igra dobro i pravi dobre rezultate.

ja baš na to i ciljam, prosuti bodovi protiv ovih miškovićevih nesretnika. onda op op op buuum i tri boda za prvo mesto u grupi

:fantom:

Link to comment

Da vidimo sta smo imali do sada. Evropa: drugo poluvreme protiv Buducnosti, poluozbiljni revans protiv Olija, revans protiv Videotona i drugo poluvreme u Bernu. U prvenstvu: Macva, delovi utakmice sa Vojvodinom, drugo poluvreme protiv Lucanaca, individualne sekvence sa Nislijama.

 

To je sve. Vrlo tanko za najavljeni gromopucateljni Partizan.  

 

@KUMS:  Mozda moze i to, u nekom cudnom scenariju. Ali, ova ekipa do sada uopste nema sposobnost da u kontinuitetu igra dobro i pravi dobre rezultate.

 

opet se vraćamo na staru priču. prelazni rok nije urađen kako treba, nije doveden kvalitetni zadnji vezni za parnjaka evertonu (zdjelar) i prava desetka... ili se to sada računa da će biti Suma?

ostale pozcije su kako-tako pokrpljene.

 

(sad će me staviti u top toni i moca) A zašto da ne pokušamo sa Jankovićem na mestu desetke? Što kaže Toni, nama je desetka u zadnjih pola sata igre bio Everton.. malo je Đukić pogubio konce tu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

nedostaje pravi dobar plej, distributer lopti po sredini... ukratko fali nam neki "moreira".

 

ne fali nam niko da bi dobili Napredak kući sa igračem više. ako se dobro sećam prošle sezone smo protiv istih okrenuli sa igračem manje. ne fali nam niko da bi dobili bilo koji JSL klub, bilo na strani ili kući.

 

fali nam igra a ne igrači. zato prosipamo.

Edited by Ted
Link to comment

opet se vraćamo na staru priču. prelazni rok nije urađen kako treba, nije doveden kvalitetni zadnji vezni za parnjaka evertonu (zdjelar) i prava desetka... ili se to sada računa da će biti Suma?

ostale pozcije su kako-tako pokrpljene.

 

Meni je  danas pored sumanutih izmena (posebno da S Ilic igra preko 50 minuta) kljucni utisak da su jedino Stojke i Evi na nivou fudbalskih profesionalaca.

 

Obrati paznju da mi od starta nismo sposobni da vezemo dve krstene utakmice.

Link to comment

fali nam igrač koji pravi razliku, setimo se prošle sezone i koliko puta je pfc preokrenuo negativan rezultat na poluvremenu

- a i trener bi mogao da batali više igru sa dva zadnja bezvezna makar u premijer sl, za viktorije sa protivnicima će nekada biti potrebno izbaciti i štopera i igrati sa 4 napadača ako treba

- pfc više nema prava na kiks do kraja godine ako želi da ostane u šampionskoj trci...

Link to comment

fali nam igrač koji pravi razliku, setimo se prošle sezone i koliko puta je pfc preokrenuo negativan rezultat na poluvremenu

- a i trener bi mogao da batali više igru sa dva zadnja bezvezna makar u premijer sl, za viktorije sa protivnicima će nekada biti potrebno izbaciti i štopera i igrati sa 4 napadača ako treba

- pfc više nema prava na kiks do kraja godine ako želi da ostane u šampionskoj trci...

 

slažem se s ovom konstatcijom. samo everton na zadnjeg veznog. od propalog jevtovića iovako nema nikakve koristi dok je radin takođe nebitan za ovakve "autobus" ekipe.

Link to comment

Tako bi i bilo da je umesto gomile napadaca i ofanzivnih veznih doveden neki box to box veznjak. Ovako nemamo nijednog igraca sposobnog da odigra tu ulogu. Eventualno Kosovic i Marjanovic, al oni nisu dovoljno kvalitetni.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...