Jump to content
IGNORED

Oskari 2017


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    28

  • Ajant23

    24

  • Leia

    21

  • mustang

    14

Top Posters In This Topic

Dosta je bilo, ovo je već previše! Nekima više ništa nije sveto, skrnave se instituti demokratije, FEST, Sanremo, sad i Oskar ... Korporativni kapitalizam preko svojih agenata ruinira sve vrednosti ...

 

+1

 

I dareta i mareta oteraše pederi

Link to comment

Cini mi se da na dnu koverte pise za koju je kategoriju, nego verovatno matori nisu videli pa su mislili da je samo greskom napisano ime glumice, a u stvari je bila pogresna koverta (ona koja je vec citana)

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

maločas odo na IMDB da vidim o čem je mančester na moru. pogledam, 8/10 zaki kaže da je bitan broj glasača, piše 85K, onda pročitah 1 komentar:

 

 

When will it end?
5 February 2017 | by Shane Morris (Melbourne) – See all my reviews

I can't remember the last time I saw a movie and spent the entire time wondering how long the movie had to go. This movie is pure garbage. The acting from some of the peripheral actors is appalling (mainly the actors playing the tenants), the movie itself is slow and the music is depressing. The dialogue sometimes just doesn't make sense, people just don't talk to each other that way. Some of the flashback scenes don't make sense, one in particular lasted about 5 seconds and just confused me. Overall I spent the last half-an-hour of the movie wishing that I had have walked out an hour earlier. Would recommend this movie on DVD for someone suffering insomnia.

13 of 20 people found this review helpful.  Was this review helpful to you? Yes No
Link to comment

:-)) 

tako bih ja npr. opisala film Jackie sa portmanovom, uzasan jedan film sa nikad gorom portmanovom (istina, film nisam ni odgledala do kraja).

strasno los film, mucan dosadan scenario, ona neubedljiva, preterana, preglumljuje, sve morbidno i dooooosaaaaadnooooooo...(dok je mom drugaru, bas temeljnom filmofilu ona npr. bila sjajna, predbidjao joj je oskara, a cak mu ni film nije bio los. istina, on je bas jako puno izucavao to kenedijevo ubistvo i osvalda, valjda mu je i zbog poznate i bliske teme bilo sve to mnogo bolje nego sto je meni. 

Link to comment

Cekajte, Mancester... je los film?

Jeste los.

 

Moja lista najfilmova uzevsi u obzir sve nominacije:

 

Nocne zivotinje

Ona

Greben spasa

Florens foster dzenkins

 

Sve ostalo mnogo mnogo slabo

Link to comment

:-)) 

tako bih ja npr. opisala film Jackie sa portmanovom, uzasan jedan film sa nikad gorom portmanovom (istina, film nisam ni odgledala do kraja).

strasno los film, mucan dosadan scenario, ona neubedljiva, preterana, preglumljuje, sve morbidno i dooooosaaaaadnooooooo...(dok je mom drugaru, bas temeljnom filmofilu ona npr. bila sjajna, predbidjao joj je oskara, a cak mu ni film nije bio los. istina, on je bas jako puno izucavao to kenedijevo ubistvo i osvalda, valjda mu je i zbog poznate i bliske teme bilo sve to mnogo bolje nego sto je meni. 

Ja video insert, pa ona isto afektira kao kad je bila deriste u Leonu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...