Jump to content
IGNORED

Oskari 2017


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    28

  • Ajant23

    24

  • Leia

    21

  • mustang

    14

Top Posters In This Topic

Jeste los.

Moja lista najfilmova uzevsi u obzir sve nominacije:

Nocne zivotinje

Ona

Greben spasa

Florens foster dzenkins

Sve ostalo mnogo mnogo slabo

nisam gledala greben, ali ostala 3 su mi medju najgorim filmovima koje sam gledala u poslednjih bar godinu dana, mislim ne samo od novijih filmova nego od svega sto sam gledala u tom periodu. eto...

 

od oskara jos cu samo pogledati salesmana, ako ikad nadjem subs

Link to comment

Ja bih Florence Foster Jenkins odgledao za 100 evra. Manje ne dolazi u obzir. Uopste, Meryl Streep mi se zesce ogadila a nisam Trump.

a pa mora se istresti 1 misljenje o necemu o cemu svi graje, mora se stati na 1 pravu stranu

to se ocekuje od 1 takve osobe-institucije

ocekivati da ne snima 1 mediokritetna sranja e to vec malo teze

Link to comment

a pa mora se istresti 1 misljenje o necemu o cemu svi graje, mora se stati na 1 pravu stranu

to se ocekuje od 1 takve osobe-institucije

ocekivati da ne snima 1 mediokritetna sranja e to vec malo teze

Uopste nisam mislio na naricanje o Trumpu, jednostavno ne mogu da podnesem vise taj tugaljivo kiseli osmejak, koji uzme svu energiju filmu. Imas tako ljude u stvarnom zivotu, koji poseduju taj los vajb, ne moraju da su losi ljudi, ali jednostavno te iscede ko krpu.

A to za Trumpa je vec postalo otuzno.

Link to comment

maločas odo na IMDB da vidim o čem je mančester na moru. pogledam, 8/10 zaki kaže da je bitan broj glasača, piše 85K, onda pročitah 1 komentar:

 

Bre Đoko al' si uzeo reprezentativni primer, pa sačekaj malo, on je sad podložan hajpu spašće to na nekih 7.3/4 ali nikakav strmoglav pad ili uspon ne očekuj...

 

A Florens je odličan film a vidim da ove ženske po forumu su ljubomorne na Meril, tipično ženski sindrom  -_-

Link to comment

Uopste nisam mislio na naricanje o Trumpu, jednostavno ne mogu da podnesem vise taj tugaljivo kiseli osmejak, koji uzme svu energiju filmu. Imas tako ljude u stvarnom zivotu, koji poseduju taj los vajb, ne moraju da su losi ljudi, ali jednostavno te iscede ko krpu.

A to za Trumpa je vec postalo otuzno.

ma mislim da je ipak do filma, ne mozes reci da je bila kiseli davez u the hours recimo..

ej kakav je to film bio btw.. kad ce neko opet da snimi tako nesto..

Link to comment

Joj, Stephen Daldry se hvali, a Stephen Frears se praktično pljuje, lepo reče Warren Beatty noćas: frlja se kovertama na sve strane...

zapravo se prica o konkretnim filmovima a ne rediteljima uopste, al ko jos cita ono sto komentarise..

Link to comment

Pa, da si čitala videla bi šta sam pisao o konkretnom Frearsovom filmu na ovom topicu.

 

Apostrofirao sam ga kao uspešnog u Frearsovoj karijeri, da ti skratim muke čitanja...

Edited by Ajant23
Link to comment

nisam gledala greben, ali ostala 3 su mi medju najgorim filmovima koje sam gledala u poslednjih bar godinu dana, mislim ne samo od novijih filmova nego od svega sto sam gledala u tom periodu. eto...

 

od oskara jos cu samo pogledati salesmana, ako ikad nadjem subs

za salesmana imas i srpske titlove, naravno i engleske...

Link to comment

Pa, da si čitala videla bi šta sam pisao o konkretnom Frearsovom filmu na ovom topicu.

 

Apostrofirao sam ga kao uspešnog u Frearsovoj karijeri, da ti skratim muke čitanja...

jeste, ti ne citas ni poslednju stranicu a ja cu da listam ceo forum da vidim sta si sve pisao :)

 

kad kazes frears ipak mi je high fidelity za bar 3 koplja bolje nego konkretno ovo isforsirano sranje

bolje da odu u penziju kao ljudi i friers i merilka ako mene pitas

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...