Jump to content
IGNORED

Oskari 2017


Ajant23

Recommended Posts

imaš sreće što si eto u skladu sa ukusom onih koji se pitaju...

ih! svako ko me zna, zna koliko je to meni bitno :D

 

nego da vidim napokon ovog salesmana.

@nezvanova hvala puno! :)

Link to comment
  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    28

  • Ajant23

    24

  • Leia

    21

  • mustang

    14

Top Posters In This Topic

sad gledam snimak, što volim što je bio moša za la la shit, ko kecmanova trojka u zagrebu. još da je i emma stone izvisila bilo bi perfektno.

potpuno se slazem, ulepsali mi dan.

 

jos oj dobio oskara za dokumentarac.  :)

Link to comment

ja juce ugasio strim cim su bonnie & clyde proglasili la la land za best picture, ko bi osmislio ovako nesto :D drago mi zbog moonlighta, la la land ima onu sjajnu stvar na pocetku i onda se sve vise zavlaci u mediokritet kako se blizi kraju. pesme nisu catchy, a gosling me se uopste nije dojmio.

 

kimmel bio super! ne gledam njegovu emisiju inace, ali bas je pogodio ton za ovako nesto. bolje njega da zovu ubuduce nego da vade crystala iz naftalina.

 

forumasi koji misle da je moonlight dobio oskara zbog tematike (ima vas, video sam) treba da znaju da im se misljenje poklapa s najpopularnijim komentarom na b92:

 

 

Moonlight nije ni zasluzio oskara, ali ni za sta! 

Krajnje objektivno, svako ko je gledao film video je obican prosek i nista vise. 
Sad, da li je ovo nacin da se podrze crni ljudi i homoseksualci, ne znam, ali tako ispada. 
Nisam ni rasista ni homofob, a jos manje teoreticar zavere, ali ne postoji bolje objasnjenje za oskara namenjenog ovom filmu.
 
(Zivko, 27. februar 2017 09:34) # Link komentara
Preporučujem (+682)Ne preporučujem (-40)

 

:fantom:

Link to comment

ja juce ugasio strim cim su bonnie & clyde proglasili la la land za best picture, ko bi osmislio ovako nesto :D

 

Takođe. Do pre sat vremena nisam ni znao šta se dogodilo. Koji propust jbt. Plašim se da gledam snimak, osećam transfer blama samo čitajući o tome.

Edited by Locust
Link to comment

Ma ekipa lala landa ispala skroz kul i zato je situacija prosla bolje nego sto zvuci. 

 

Ja gledao snimak samo tih nekoliko minuta. Stvarno su bili odlicni. Dobijes Oskara, odrzis govor i onda...pozoves na binu stvarne dobitnike i pedas im Oskara...Izvadili su stvar (koliko je to bilo moguce u onakvoj blamazi).

Edited by Nesh
Link to comment

A Farhadi dobije oskara sa jednim od svojih slabijih filmova i to pre Toni Edermana 

 

Ema Kamena očekivano zeznula Izabel Iper 

 

Jedina dobra stvar kod Munlajta da je zajebao  Šala Lend,  Zaljubljeni Šekspir dobija jaku konkurenciju u kategoriji najgoreg dobitnika. 

Link to comment

:-)) 

tako bih ja npr. opisala film Jackie sa portmanovom, uzasan jedan film sa nikad gorom portmanovom (istina, film nisam ni odgledala do kraja).

strasno los film, mucan dosadan scenario, ona neubedljiva, preterana, preglumljuje, sve morbidno i dooooosaaaaadnooooooo...(dok je mom drugaru, bas temeljnom filmofilu ona npr. bila sjajna, predbidjao joj je oskara, a cak mu ni film nije bio los. istina, on je bas jako puno izucavao to kenedijevo ubistvo i osvalda, valjda mu je i zbog poznate i bliske teme bilo sve to mnogo bolje nego sto je meni. 

 

Si gledala Post Mortem od Larena?

Da vidis sta je morbidno,

 

Jackie nisam gledao, a Laren je sjajan reziser.

Link to comment

Bre Đoko al' si uzeo reprezentativni primer, pa sačekaj malo, on je sad podložan hajpu spašće to na nekih 7.3/4 ali nikakav strmoglav pad ili uspon ne očekuj...

 

A Florens je odličan film a vidim da ove ženske po forumu su ljubomorne na Meril, tipično ženski sindrom  -_-

 

Bre Đoko al' si uzeo reprezentativni primer, pa sačekaj malo, on je sad podložan hajpu spašće to na nekih 7.3/4 ali nikakav strmoglav pad ili uspon ne očekuj...

 

A Florens je odličan film a vidim da ove ženske po forumu su ljubomorne na Meril, tipično ženski sindrom  -_-

što li je izašlo dvaput?

 

vidi, nisam u toku sa ovogodišnjim oskarom, čuh da je mančester pobednik pa kada sam otišao na IMDB na upit mi je izašla stranica sa onim komentarom. onda sam se setio one tvoje opaske na moje čuđenje glede "arretez moi" i citirao taj komentar. kao ilustraciju izdvojenog mišljenja. ništa drugo.

 

nego, jesi li gledao "keetje tippel"?

Link to comment

iz ovog izvlacenja 3orge dobi sta je hteo...ljubimica mu otisla pozlacena.

 

denzel pokraden. drago mi za moonlight :) tema je odlicna i pipava.

 

cesttike i montazi za hacksaw....vreme bilo :)

 

 

melova mlada lepa :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...