Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Warren u teoriji deluje kao dobar spoj Hilari i Sandersa, identitetske i leve ekonomske politike. U teoriji.

 

 

 

 

 

Cini mi se da je malo smeksala u podrzavanju Izraela. Jesam li dobro ispratio?
 

Link to comment
17 hours ago, pacey defender said:

Warren u teoriji deluje kao dobar spoj Hilari i Sandersa, identitetske i leve ekonomske politike. U teoriji.

 

 

 

 

 

Cini mi se da je malo smeksala u podrzavanju Izraela. Jesam li dobro ispratio?
 

Mislis "u medijima", ne?

Link to comment
2 hours ago, iDemo said:

Mislis "u medijima", ne?

Ovo za Izrael pitaš?

NIsam detaljno pratio, ali čini mi se da je ranije imala naklonjeniji stav Izraelu. Pre nedelju dana se kritički oglasila prema dešavanjima tamo... Kažem, površno pratim.... Možda je sve to deo procesa profilisanja kao levog kandidata, šta znam. 

Link to comment
9 hours ago, pacey defender said:

Ovo za Izrael pitaš?

NIsam detaljno pratio, ali čini mi se da je ranije imala naklonjeniji stav Izraelu. Pre nedelju dana se kritički oglasila prema dešavanjima tamo... Kažem, površno pratim.... Možda je sve to deo procesa profilisanja kao levog kandidata, šta znam. 

Rano je da se izbacuje s biserima™. Niko nece zapamtiti osim nas sto vodimo evidenciju "ko je sta rekao protiv Izraela, moze i samo u naznakama"...

Nema tu 'leba, iz oba razloga.

Link to comment
19 minutes ago, Weenie Pooh said:

Sam Bee? Ne moram ni da kliknem da bih odgovorio da nije. Svo to Stewartovo mutirano potomstvo je temeljno operisano od humora.

 

Pogledaj klip molim te. Stvarno sam okacio da cujem tudja misljenja, da l je do mene ili nije. Po pitanju humora samo, nevezano za politiku.

Edited by theanswer
Link to comment

Ma pogledao sam, kreveljenje i grimase kao kompenzacija za manjak sadržine.

 

Hannity deli pretrešenog advokata sa Trampom, funny by default, zašto bismo išta dodavali, knows where the bodies are buried, hur hur hur.

Link to comment

Kaj mislite o ovome, nevezano za politiku, samo me zanima je l' ovo nekom smiješno?

 

 

 

 

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...