Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

4 minutes ago, Host said:

Naravno da ne trazim to, nego rezultate istrazivanja o kome se pricalo na ovoj strani. Po Gallupovom istrazivanju, rejting mu je ispod 40% (38).

 

 

U "dobrom" je drustvu: Karter (39), Ford (38), Nikson (37), Dzonson (26), Kenedi (35), Ajzenhauer (34), Truman (33), FDR (32)...

Ako je za verovati wikiju.
 

Link to comment
3 minutes ago, Host said:

Aha, uzimas podskup rezultata istrazivanja da bi istakao poentu. Bas me to cudi od tebe. 

 

kakav podskup dal si normalan?

 

registrovani glasači, to se tako gleda. to što ti imaš animozitet prema meni ne znači da možeš da prepravljaš činjenice

 

obrati pažnju kako rcp čita ovo istraživanje

 

https://www.realclearpolitics.com/epolls/latest_polls/

 

tražio si link, dobio si link. adulti ne glasaju, glasaju registrovani glasači. na tom linku koji si dobio default je namešteno da bude registrovani glasači. čak bi bolje bilo u svakom istraživanju da umesto registrovani glasači bude likely glasači. ali to je više kad se približe midterms i kad se zapravo istraživanje pravi prema konkretnim izborima. sva jebena istraživanja pred bilo koje izbore su registrovani glasači. niđe veze sa adults. 

Link to comment
2 minutes ago, Host said:

Registrovani glasaci su stariji glasaci. Trump u mladjoj starosnoj grupi (18-29) ima ocajan rejting. To su glasaci koji dobrim delom ulaze u opstu populaciju, ali ne i u registrovane glasace. 

 

uuuu, ovo nije tačno ni izbliza.

 

ne možeš da glasaš ako nisi registrovan. a možeš da se registruješ da glasaš i za 17god negde. i pčak i da glasaš na prajmariju sa 17 ako ćeš u doba general election imati 18. 

Link to comment
29 minutes ago, 3opge said:

btw ako Biden i Sanders dzogiraju 2020 bice repriza debakla sa zlobabom.

 

 

Sanders bi bio dobar kandidat, al da je jedno 20 godina mladji. Realno, ima skoro osam banki.

Link to comment
14 hours ago, dragance said:

Imaju 4, odnosno 5 godina više, Deda i Bajden od Trampare. Ja se nadam da Pokahontas izadje na crtu i da će da ga odere.

Koja ti je ta?? Baglamina gospodja ili neka treca?? 

Link to comment
16 hours ago, dragance said:

Imaju 4, odnosno 5 godina više, Deda i Bajden od Trampare. Ja se nadam da Pokahontas izadje na crtu i da će da ga odere.

 

Same here - nazalost izgleda da nije zainteresovana. Ona bi bila, po meni, idealni kandidat i kontrast Trampu.

Link to comment
41 minutes ago, Anduril said:

 

Same here - nazalost izgleda da nije zainteresovana. Ona bi bila, po meni, idealni kandidat i kontrast Trampu.

 

To cemo jos da vidimo. Uostalom, bezveze je prerano se trositi i dozvoliti GOPerima da kreiraju narativ o njoj koji se posle ne moze skinuti.

Link to comment
On 4/17/2018 at 21:45, Weenie Pooh said:

Elizabeth Warren, Trump je zove Pocahontas jer se navodno nekad pozivala na neko minorno urođeničko nasleđe.

hvala.

Link to comment
×
×
  • Create New...