Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

50 minutes ago, Eraserhead said:

Medjutim to vam se nije svidelo. E pa sad uzivajte u “antiestablismentu”.

 

Ono, kao da smo imali imalo uticaja na izbor Trampare, pa da sad uživamo ili ne :isuse:

Link to comment
1 hour ago, nenad said:

ja mislim da irejzer uziva u ovim momentima kad ga forumasi vredjaju. nema drugog objasnjenja za ovakvo ponasanje.

 

Ma, lik ima neku svoju misiju da otkriva unutrasnje neprijatelje, putinovce, asadovce, janukovicevce, sadamovce, gadafijevce ili ko je vec tog trenutka na vlasti onde gde Amerikanci krenu da drndaju. On je zaglavio negde u Milosevicevo doba kad je bio na pravoj strani i pati za tim vremenom, pa mu je potrebno da jos neko bude u tom tripu. To je ono kad mladi lider omatori, otrombolji se i ocelavi i ne moze da shvati da ga je vreme pregazilo i da ga vise niko ne jebe dva posto. Zal za mladost.

Link to comment
1 hour ago, nenad said:

ja mislim da irejzer uziva u ovim momentima kad ga forumasi vredjaju. nema drugog objasnjenja za ovakvo ponasanje.

 

Blizu istine. Ja uzivam u tome da govnima kazem da su govna i u njihovim reakcijama kada su suoceni s istinom (uvrede). Posto me uvrede tih istih ne interesuju onda smo match made in heaven. Cak nikog ni ne prijavljujem. Ovo mesto je davno prestalo da bude mesto za zdrave debate i razmenu misljenja a populacija je retardirala na politicki nivo Informera kao uostalom i cela zemlja.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Realno bi onda mogao isto ovako da zagnjuriš i u kloaku Informer komentara i tamo vileniš, objašnjavaš, pobeđuješ... Šta ćeš 1 ti na ovako retardiranom forumu i ovako retardiranom govornom području?

Link to comment

Dobro, da se ne lažemo, tu jeste bilo desetine hiljada Palestinaca koji su došli samo na protest. Ali hamas, organizacija koja se zaklela na uništenje Izraela, je poslao par hiljada da probijaju liniju razgraničenja, da seku žicu noževima i urlaju kako će tim istim noževima da povade srca svim prljavim Jevrejima, znajući da će Izrael morati da odgovori. Da li je odgovor adekvatan je drugo pitanje, ali se mora uzeti u obzir i da na svega par kilometara odatle žive neke porodice. A dok se sve to dešava, lideri hamasa otišli u Egipat na nekakve kobajagi pregovore, a i da malo provere stanje na svojim računima - slabo plaćaju Saudijci u poslednje vreme, otkako su ih provalili da milijarde odlaze u privatne džepove...

Link to comment
55 minutes ago, aram said:

Dobro, da se ne lažemo, tu jeste bilo desetine hiljada Palestinaca koji su došli samo na protest. Ali hamas, organizacija koja se zaklela na uništenje Izraela, je poslao par hiljada da probijaju liniju razgraničenja, da seku žicu noževima i urlaju kako će tim istim noževima da povade srca svim prljavim Jevrejima, znajući da će Izrael morati da odgovori. Da li je odgovor adekvatan je drugo pitanje, ali se mora uzeti u obzir i da na svega par kilometara odatle žive neke porodice. A dok se sve to dešava, lideri hamasa otišli u Egipat na nekakve kobajagi pregovore, a i da malo provere stanje na svojim računima - slabo plaćaju Saudijci u poslednje vreme, otkako su ih provalili da milijarde odlaze u privatne džepove...

 

ovo je i meni palo na pamet jutros. zlehuda sudba palestinskog naroda. kao sto su srbi imali svoj sps-srs-jul a imaju sps-sns tako palestinci imaju svoj hamas a imali su prethodne ekipe tipa plo itd. liderima lepo sa prepunim privatnim dzepovima a obicni ljudi pate i stradaju

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Da li je odgovor adekvatan je drugo pitanje, ali se mora uzeti u obzir i da na svega par kilometara odatle žive neke porodice.

Ne može nikako drugo pitanje da bude "da li je OK pobiti pedesetak ljudi u masi i raniti hiljadu" ako je prvo "znate li vi šta bi Hamas koljači voleli da urade".

 

Tako na jedan tas vage stavljaš sasvim konkretne, nedužne, oduzete živote a na drugi neke fiktivne, apstraktne, potencijalno ugrožene.

 

Kad budeš mogao da pokažeš prstom u tih par hiljada raspomamljenih hamasovsko-saudijskih šehida poslatih da seku žicu tokom protesta - videćemo. Do tada, zajebi te bedne zamene teza. 

Link to comment

Osisanoglavic proziva govnima sve osim demokrata? to vise govori o njemu i njegovima. koprca se u svojoj kloaci.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kad budeš mogao da pokažeš prstom u tih par hiljada raspomamljenih hamasovsko-saudijskih šehida poslatih da seku žicu tokom protesta - videćemo. Do tada, zajebi te bedne zamene teza

pa, pazi, ako potražiš snimke, lako ćeš ih naći i sam. bold, zajebi me sa takvim obraćanjem, nisam ti ja namenski.

 

a evo ti i šta kaže jedan novinar, zamisli, palestinac: https://www.gatestoneinstitute.org/12244/gaza-blockade

Link to comment

Kakvim to obraćanjem, da li moža ne sme da ti se kaže da je to što radiš bedna zamena teza? Dosta priče o Trampu i IDF, hajdemo sad malo o egipatskoj blokadi Gaze, što tamo ne protestuju?

Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kakvim to obraćanjem, da li moža ne sme da ti se kaže da je to što radiš bedna zamena teza? Dosta priče o Trampu i IDF, hajdemo sad malo o egipatskoj blokadi Gaze, što tamo ne protestuju?

zato što ja ne zamenjujem teze nikad, prosto iznosim svoj stav o tome ko je takođe veliki krivac za ovo što se desilo, uz naravno trampa. ja ovde dolazim da razgovaram, a ne da me optužuju da sam bednik. a ne bih da mi završiš na IL, jer ne mislim da zaslužuješ inače.

Link to comment
×
×
  • Create New...