Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Lepo kaže Greenwald, put od "opozovite dementnog ruskog špijuna!" do "ponosno aplaudiram našem predsedniku" prelazi se bukvalno preko noći. Sve što treba da uradiš je da baciš bombe na nekog. Bombe ujedinjuju Ameriku kao malo šta drugo.

Link to comment

Mislim da vam je jedan vizionar na forumu (da ga ne imenujem) pricao da je Tramp opasnija od dve opcije i da njegovim izborom nije sprecen WW3 vec da je uneta veca neizvesnost. Ali niste hteli da slusate kao puno puta do sada. :fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment
2 hours ago, Eraserhead said:

Mislim da vam je jedan vizionar na forumu (da ga ne imenujem) pricao da je Tramp opasnija od dve opcije i da njegovim izborom nije sprecen WW3 vec da je uneta veca neizvesnost.

 

Jedino što je uneto njegovim izborom je veći cirkuski šou za domaću javnost. Napolju je za sada ispalio dve salve onako reda radi, dočim bi njegova poražena protivkandidatkinja ciljala na mnogo više krvi - ovo što je proliveno ne predstavlja ni promil količine koja je potrebna da ugasi njenu žeđ.

Link to comment
4 hours ago, Redoran said:

 

Jedino što je uneto njegovim izborom je veći cirkuski šou za domaću javnost. Napolju je za sada ispalio dve salve onako reda radi, dočim bi njegova poražena protivkandidatkinja ciljala na mnogo više krvi - ovo što je proliveno ne predstavlja ni promil količine koja je potrebna da ugasi njenu žeđ.

 

Pretpostavljam da to sta bi ona radila nikad necemo znati ali znamo da ste skroz pogodili sa ovim izbegavanjem treceg. 

 

Link to comment
8 hours ago, Eraserhead said:

Mislim da vam je jedan vizionar na forumu (da ga ne imenujem) pricao da je Tramp opasnija od dve opcije i da njegovim izborom nije sprecen WW3 vec da je uneta veca neizvesnost. Ali niste hteli da slusate kao puno puta do sada. :fantom:

 

Eraserhead na jednom topicu poziva na odlucnu akciju protiv decoubica, na drugom lamentira zbig odlucne akcije ludaka koji ce da izazove ww3. Jedino sto mi pada na pamet ne da je u mladosti simultano gledao rts i htv dnevnik.

Link to comment
×
×
  • Create New...