Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts



 
President Donald Trump signed a new executive order Monday banning immigration from six Muslim-majority countries, notably dropping Iraq from January's previous order.
The new travel ban comes six weeks after Trump's original executive order was rolled out to chaos and confusion at airports nationwide, and eventually blocked by a federal court.

The new version exempts people who hold current visas and drops an indefinite ban on Syrian refugees, reducing it to 120 days. It also makes clear that lawful permanent residents are excluded from ban.
...
The ban covers Syria, Iran, Libya, Somalia, Sudan and Yemen.

http://edition.cnn.com/2017/03/06/politics/trump-travel-ban-iraq/index.html
Edited by vememah
Link to comment

koliko je džon favro ispao glup za izbore, mene bi bilo sramota da ikad išta više napišem bilo gde.

 

Nadam se da je približno glup ko tvoj ljubimac, pa bi se mogao kandidirati za preza

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

meh, moj ljubimac, tvoj ljubimac, ad hominem gluposti ko i uvek

 

lik je ispao glup, ne da mi se čitati tvitove i izvlačiti emisije na kojima je gostovao a sigurno je u top 5 najglupljih bio tokom kampanje i pred izbore. koja je to samouverenost bila čoveče.

 

a to glup gluplji od trampa pa to je tek za lol jer je čitava fora te obama ekipe kako su oni intelektualno na high groundu, ali jebiga ne sprečava ih da toliko stvari useru. 

 

kad pogledaš ekstremno mi je drago baš zbog takvih likova što će im legacy biti da su doveli jebenog trampa da bude predsednik

 

aj samo jednu da ne ispadne da ne znam o čemu pričam

 

 

Final prediction:
Clinton at 342
50-44
51 Senate seats. 
Ohio may let me down, but I'm an optimist.

Edited by theanswer
Link to comment

Медији тврде да Трамп нема доказа, дочим они имају. Добро™.

Уништиће их Стевица на крају. Остаће дугмићи.

Link to comment

taj deo oko toga da su demokrate najednom postale more hawkish je u stvari verovatno jedna od najlošijih posledica trampovog predsednikovanja po svet

 

ima onaj klip kad medou priča kako je obama poslao vojsku u istočnu evropu i kao da li će ih sad tramp povući. ludilo mozga. 

Edited by theanswer
Link to comment

Vec smo apsolvirali da je Obama bio miroljubivi genije a da je sukob trebao drugoj strani. I americka Sonja Biserko, Glenn se slaze. :fantom:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Carson je fascinantan slučaj, niko živi ne zna šta se u toj glavi tačno dešava. Meni je najteže da pomirim očiglednu nedotupavost sa strukom neurohirurga ali jebiga, ne znam nijednog neurohirurga IRL. Možda oni svi misle da je piramide sagradio Mojsije da bi u njima držao žito.

 

Inače, nije uopšte nova ta teza kako crnci danas treba da budu zahvalni zbog predačkog ropstva jer da nije bilo benevolentnih gospodara koji su ih potrpali u brodove i doveli preko, oni bi sad čamili u nekoj afričkoj vukojebini niskih životnih standarda umesto što se baškare u zemlji koja je #1 po svim kategorijama svugde i ikada. 

Link to comment
×
×
  • Create New...