Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

https://www.facebook.com/nytimes/videos/10151093125709999/
 

 

The New York Times
February 23 at 7:24pm ·

At a time when terms like “alternative facts” are everywhere, independent journalism is more important than ever.

 

Da, da, bitnije nego kada se huskalo na rat sa Irakom...
https://en.wikipedia.org/wiki/Judith_Miller#The_Iraq_War

 

 

 

 


nije on bas bistar ali retard sigurno nije. ovo boldovano i meni bilo neverovatno, cak nisam bio siguran da li je to rekao stvarno ili me se ucinilo

 
Lik je, prosto rečeno, nestručna ser*nja. Edited by Fica
Link to comment

Oces reci da Tramp nije nekompetentni retard?

 

Možda jeste, možda nije. To ovde nije poenta jer po ustavu predsednički kandidati (na žalost) nisu dužni da prođu obavezan test inteligencije tako da svaki retard ili prodana duša može da se kandiduje. Svaki retard i prodana duša to i radi.

 

Da li je velika tragedija imati bolida za predsednika? Ja na to gledam ovako: Amerika je uspešno i empirijski pokazala da lagano može da pregura dvostruki mandat 1 kompletnog retarda kome konce vuku oni najgori zlikovci iz vojnoindustrijske ekipe. I ne samo to, nego su pre samo 15 godina isti ovi mediji koji sada horski arlauču o kompetencijama izabranog predsednika dali plebiscitarnu podršku lažima koje je jedan drugi retard prezentovao kako bi uništio jednu zemlju i zavio njene stanovnike u crno. Tako da, ne zameri što mi neće apologete jednog masovnog ubice otvarati oči po pitanju kompetencija lika čiji je za sada najveći greh to što je narcisoidni tupson.

 

Nije dovoljno samo ukazivati na nešto. Jako je bitno sa kojih pozicija nastupa ukazivač. A pozicije američkih MSM su odvratne da odvratnije ne mogu biti. Sputnjik je za njih malo odojče.

Link to comment

Meni lično hit ovih dana je ono oko akcije u Jemenu. Poginuo je neki vojnik i sad njegov otac neće da priča sa Trampom. I Tramp je sad kriv što je akcija loše izvedena? Nije dobro proučio strategiju koju su osmislili kad su planirali napad valjda. Bolesno jbt.

 

Neko bi pomislio da je možda samo napadanje Jemena loše? A to ne nikako, to je i Obama radio, nije u tome problem. Nego taktičke Trapove osobine nisu na nivou.

Link to comment

Meni lično hit ovih dana je ono oko akcije u Jemenu. Poginuo je neki vojnik i sad njegov otac neće da priča sa Trampom. I Tramp je sad kriv što je akcija loše izvedena? Nije dobro proučio strategiju koju su osmislili kad su planirali napad valjda. Bolesno jbt.

 

Neko bi pomislio da je možda samo napadanje Jemena loše? A to ne nikako, to je i Obama radio, nije u tome problem. Nego taktičke Trapove osobine nisu na nivou.

Mozda je Tramp general armije u rezervi ili makar neki klinac u nacionalnoj gardi a mi zivimo u neznanju... I on je - po sopstvenom priznanju - znao da zaluta u bushu™. 

Link to comment

Mozda je Tramp general armije u rezervi ili makar neki klinac u nacionalnoj gardi a mi zivimo u neznanju... I on je - po sopstvenom priznanju - znao da zaluta u bushu™. 

 

Ne znam. Fakat ne znam. Ovi američki mediji su DS 2012te, a Tramp mu dođe Toma.

Link to comment

Nategnuto je to, ne sećam se 2012 priče kako je Tači namestio izbornu pobedu Tomi, i da je ovaj sad pizda jer ne sme da pošalje trupe na Kosovo.

A XYZ je svakako fashista jer nemamo nikakvu bolju rec da opisemo to sto radi pa onda - je@iga - ako nije nacista onda je fashista, ne? 

A pas laje™... 

Link to comment

Ne znam. Fakat ne znam. Ovi američki mediji su DS 2012te, a Tramp mu dođe Toma.

Ja sam mislio da ste vi tu lekciju sa Tomom i Alekom naucili ali izgleda da ce morati jos 5 godina. Mozda i Amerima za 4 godine bude trebalo jos 4 godine Trampa dok ne nauce da se sa ludilom ne igra.

Link to comment

Mda, to je lekcija koju treba da nauče ovdašnji i američki belolistićari, nikako opozicja ovdašnja i tamošnja... Samo kad bi ljudi bili dovoljno odgovorni i osvešćeni da pojedu govno koje im se podmetne umesto što nepametno traže nešto bolje.

Link to comment

Mda, to je lekcija koju treba da nauče ovdašnji i američki belolistićari, nikako opozicja ovdašnja i tamošnja... Samo kad bi ljudi bili dovoljno odgovorni i osvešćeni da pojedu govno koje im se podmetne umesto što nepametno traže nešto bolje.

Moglo bi tako da nema raznih bizmismena ko ce bez da trepnu da se klade da to ustvari nije govno (u sto marke)... Glavno da se para vrti, ne? 

Link to comment

Možda jeste, možda nije. To ovde nije poenta jer po ustavu predsednički kandidati (na žalost) nisu dužni da prođu obavezan test inteligencije tako da svaki retard ili prodana duša može da se kandiduje. Svaki retard i prodana duša to i radi.

 

Da li je velika tragedija imati bolida za predsednika? Ja na to gledam ovako: Amerika je uspešno i empirijski pokazala da lagano može da pregura dvostruki mandat 1 kompletnog retarda kome konce vuku oni najgori zlikovci iz vojnoindustrijske ekipe. I ne samo to, nego su pre samo 15 godina isti ovi mediji koji sada horski arlauču o kompetencijama izabranog predsednika dali plebiscitarnu podršku lažima koje je jedan drugi retard prezentovao kako bi uništio jednu zemlju i zavio njene stanovnike u crno. Tako da, ne zameri što mi neće apologete jednog masovnog ubice otvarati oči po pitanju kompetencija lika čiji je za sada najveći greh to što je narcisoidni tupson.

 

Nije dovoljno samo ukazivati na nešto. Jako je bitno sa kojih pozicija nastupa ukazivač. A pozicije američkih MSM su odvratne da odvratnije ne mogu biti. Sputnjik je za njih malo odojče.

 

GWB ima razloga da mrzi Tramparu na toliko nivoa:

1. Posrao mu se u kandidaturu brata.

2. Posrao mu se u GOP tabu da se ne sme napadati rak u Iraku.

3. Posrao mu se u neocon legacy.

 

 

Link to comment

Nisu imali ni hardver ni softver ni para ni znanja kada je Kenedi objavio da je cilj da za 10 godina posalju posadu na Mesec, pa su uspeli dve godine pre roka.  :fantom:

 

 

Nije tačno. Kenedijev govor (inače, svi kandidati u kampanji sem Niksona su bili za drastično povećanje budžeta za kosmička istraživanja ) je značio da će NASA dobiti mnogo više novca i da će sletanje umesto u periodu 1972-1973 biti u periodu 1968-1969. Jedina krupna stvar koju su morali da prokljuve je susret dve letelice u orbiti. Za razliku od programa Apolo, SDI je baratao pojmovima poput orbitalnih lasera, silosa sa raketama, kinetičkih penetratora i sličnim tehnologijama koje nisu ni na papiru mogli da nateraju da funkcionišu. 

 

 

Jedan domaći onovremenski osvrt na temu. 

 

 

 

Strana-06.jpg

 

Strana-07.jpg

 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...