Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

kaze taibi, kad novinari budu imali pravu jaku vest, tramp ce reci - opet izmisljate.

 

Why the Russia Story Is a Minefield for Democrats and the Media

 

In the extant case, whether the investigation involved a potential Logan Act violation, or election fraud, or whatever, the CIA, FBI, and NSA had the ability to act both before and after Donald Trump was elected. But they didn't, and we know why, because James Clapper just told us – they didn't have evidence to go on.

 

Thus we are now witnessing the extremely unusual development of intelligence sources that normally wouldn't tell a reporter the time of day litigating a matter of supreme importance in the media. What does this mean?

Hypothesize for a moment that the "scandal" here is real, but in a limited sense: Trump's surrogates have not colluded with Russians, but have had “contacts,” and recognize their political liability, and lie about them. Investigators then leak the true details of these contacts, leaving the wild speculations to the media and the Internet. Trump is enough of a pig and a menace that it's easy to imagine doing this and not feeling terribly sorry that your leaks have been over-interpreted.

 

If that's the case, there are big dangers for the press. If we engage in Times-style gilding of every lily the leakers throw our way, and in doing so build up a fever of expectations for a bombshell reveal, but there turns out to be no conspiracy – Trump will be pre-inoculated against all criticism for the foreseeable future.

 

Link to comment

Ne brukaj se bez potrebe. Nema ovo nikakve veze sa Trampom.

U jednom momentu covek mora da se zapita: a za sta je Tramp u stvari odgovoran, kao predsednik najmocnije drzave na svetu?

 

Ne moze Obama da bude odgovoran za sve, a Tramp samo za svoje tvitove. 

Link to comment

kaze taibi, kad novinari budu imali pravu jaku vest, tramp ce reci - opet izmisljate.

 

Ne razumes.  :(

 

 

Kratka verzija: ako bez potrebe vices "evo vuka", selo ti nece verovati ni kada se vuk zaista pojavi.

Link to comment

U jednom momentu covek mora da se zapita: a za sta je Tramp u stvari odgovoran, kao predsednik najmocnije drzave na svetu?

 

Ne moze Obama da bude odgovoran za sve, a Tramp samo za svoje tvitove.

Ni Obama, ni Trump nemaju veze sa ludačkim režimom u Pjongjangu.

Link to comment

Ja ti rekoh da Kinezi galame samo reda radi, kao i da bi isto i Obama uradio. Ovi su ludi i ne prezaju ni od čega, a gomilaju rakete.

Link to comment

Ja ti rekoh da Kinezi galame samo reda radi, kao i da bi isto i Obama uradio. Ovi su ludi i ne prezaju ni od čega, a gomilaju rakete.

Koreanci™?? 

Link to comment

Ja ti rekoh da Kinezi galame samo reda radi, kao i da bi isto i Obama uradio. Ovi su ludi i ne prezaju ni od čega, a gomilaju rakete.

Pa ne znam, nisu se Kinezi drali na Obamu za prethodnih 8 godina ni jednom, a na Trampa 2x u 2 meseca. Ti misles da to oni rade da bi "sacuvali obraz", ja samo primecujem da nesto cesto cuvaju obraz u poslednje vreme, pa mi vise lici da im obrazi ipak bride. A ako sam u pravu, to je ipak malo vise zajebano nego kad se Tramp silji patku na nekom nebitnom liku, kao sto je recimo iDemov premijer.

 

A to "i Obama bi vako..." ti je, da prostis, suplja prica. Obama se, na primer, oglusio o zahteve juzne Koreje da vrati nuklearke u juznu Koreju kada je 2010 postalo jasno da severna Koreja najverovatnije ima nuklearke. Nemoj da te zavara sto u linku koji sam ostavio pise da "razmatraju zahtev Americi da se nuklearke vrate", to je samo diplomatski recnik da se izvrsi pritisak. Ako vec insistiras na SBBKBB, jesi li 100% siguran da Tramp ne bi bar jos malo dodao ulje na vatru da se nasao u toj situaciji, pogotovo kad se uzme u obzir da je vec jednom rekao da bi dao nuklearke Japanu i juznoj Koreji, pa nek se sami brane?

Link to comment

Pa ne znam, nisu se Kinezi drali na Obamu za prethodnih 8 godina ni jednom, a na Trampa 2x u 2 meseca. Ti misles da to oni rade da bi "sacuvali obraz", ja samo primecujem da nesto cesto cuvaju obraz u poslednje vreme, pa mi vise lici da im obrazi ipak bride. A ako sam u pravu, to je ipak malo vise zajebano nego kad se Tramp silji patku na nekom nebitnom liku, kao sto je recimo iDemov premijer.

 

A to "i Obama bi vako..." ti je, da prostis, suplja prica. Obama se, na primer, oglusio o zahteve juzne Koreje da vrati nuklearke u juznu Koreju kada je 2010 postalo jasno da severna Koreja najverovatnije ima nuklearke. Nemoj da te zavara sto u linku koji sam ostavio pise da "razmatraju zahtev Americi da se nuklearke vrate", to je samo diplomatski recnik da se izvrsi pritisak. Ako vec insistiras na SBBKBB, jesi li 100% siguran da Tramp ne bi bar jos malo dodao ulje na vatru da se nasao u toj situaciji, pogotovo kad se uzme u obzir da je vec jednom rekao da bi dao nuklearke Japanu i juznoj Koreji, pa nek se sami brane?

 

 

Malo te jebuckaju fakti iz Jula prosle godine...za vreme Obame.

 

https://www.theguardian.com/world/2016/jul/08/south-korea-and-us-agree-to-deploy-thaad-missile-defence-system

Link to comment
×
×
  • Create New...