Jump to content
IGNORED

Književni RIP


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

zasto ne bih isla na polje filma, pozorista ili bilo cega ako govorimo o cenzuri ove ili one vrste koju si ti uveo u pricu, a u knjizevnosti svakako nije bila najostrija, naprotiv.

 

naravno da nije stvar u drzavnom stampanju knjiga, malo ti je bezveze hinjena poenta i pocinje da me smara razgovor pa u njemu vise necu ucestvovati.

 

cime mi kontriras pomenom zlatnih medveda nije mi bas jasno jer njima  upravo podvlacis moju poentu 

 

ne znam zasto bismo zakljucak poopstili na drugorazrednoj lani bastasic ili mozda njenoj trecerazrednoj drugarici milici vuckovic s kojom dijeli potkast. zapravo na osnovu vecine bukinih izdanja. 

 

 

Popičkarile se Lana i Milica nedavno, mislim da više nisu drugarice.

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Popičkarile se Lana i Milica nedavno, mislim da više nisu drugarice.

 

nadam se da je fajt isao javno

Link to comment
7 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Popičkarile se Lana i Milica nedavno, mislim da više nisu drugarice.

 

guglam, je li u pitanju spor oko nemanja djece?

milica vuckovic je zoran milivojevic u zenskom izdanju. kakva dosadna, isprazna, a agresivna pojava. srecom ne moze da napravi istu stetu kao zoran ni kroz umjetnost ni kroz onu kafanu.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Sad ste me ubedacili, pazarih u nekom momentu Milicinu zbirku poezije "Boldvin" ali jos nije dosla na red. Nemam pojma inace ni o njoj ni o Lani (niti da imaju podcast), negde sam procitala jednu pesmu pa me je zaintrigirala

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sad ste me ubedacili, pazarih u nekom momentu Milicinu zbirku poezije "Boldvin" ali jos nije dosla na red. Nemam pojma inace ni o njoj ni o Lani (niti da imaju podcast), negde sam procitala jednu pesmu pa me je zaintrigirala

Nešto si pomešala, Boldvin je roman.

Link to comment
  • 5 months later...

Sitnicarnicu sam citala davno, kao student, veze me za neki lep period ta knjiga. I bila je drugacija, neobicna, zapletena...

  • +1 1
Link to comment
  • 3 months later...

Mnogo sam citao Ostera pre jedno 15-ak godina, bas je bio specifican pisac i nedostajace njegova minucioznost i poseban tretman obicnih stvari

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...