Jump to content
IGNORED

Književni RIP


אַף אֶחָד

Recommended Posts

13 hours ago, ToniAdams said:

 

mislim mogao bi sad malo neki seselj za promenu.

 

niko neće te patogene.

ni đavo.

i pakao bi zagadili i potrovali.

Edited by beta kentauri
  • +1 8
Link to comment
On 21.12.2022. at 14:10, ljuttko said:

Mnogo al mnogo mi je žao, na tren mi je prošlo kroz glavu kako pravi marifetluk da vidi kako će ga u smrti najaviti, zajebant je bio na sve teme pa i na temu bolesti i smrti. Trebalo je da ima promociju knjige u Beču 28.decembra.  Čest gost u Ciglani gde i svi mi ostali iz Višbanje popunjavamo večeri povremeno. Bili smo Fb prijatelji, povremeno razmenjivali komentare tamo. Imala sam plan da iduće jeseni idem u Lisabon i iznajmim stan od njega, imao je neki za izdavanje turistima. Mnogo bre rano, matorci su mu još živi.

suština. RIP.

  • +1 1
Link to comment
On 21.12.2022. at 12:18, Sundance Kid said:

da dodam da mi stoji na stočiću u dnevnoj sobi "sedam sunaca i sedam luna" 

 

to je dosta doteran i ispeglan prevod, "original" je bio "sedam sunaca i sedam mesečina", meni mnogo draži, koji sliči Flaviovim prevodima Bukovskog

 

Kad mu je pre neku godinu pukao čir, u sred Zagreba, hirurg nije hteo da priča s njim pošto je imao nekih problema sa srbima. Završi se operacija, a Dejan pita "mogu li sad da dobijem domovnicu?" i svi se zagledaju, "primio sam toliko hrvatske krvi da se osećam kao domaći" (jedno 3 litre).

 

Šta god mislili o njemu, čovek koji je uvek izazivao reakciju. Šteta. 

  • +1 4
  • Haha 3
  • Hvala 2
Link to comment
12 hours ago, bags said:

Meni je ostalo urezan onaj tekst kad je pricao kao se pripremao za Utisak nedelje.

jel to ono sa caletovom lekcijom kako su pare tudje bile a deca i porodica jedina njegova briga?

Link to comment
43 minutes ago, lostfanforever said:

jel to ono sa caletovom lekcijom kako su pare tudje bile a deca i porodica jedina njegova briga?

 

Mislim da ne. Ovo je bilo koliko se secam na indeksu gde on opisuje kako ga mama i zena upozoravaju kako da se ponasa u Utisku.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...