Jump to content
IGNORED

Književni RIP


אַף אֶחָד

Recommended Posts

citajuci njujorsku trilogiju prije 100 g izisla sam iz tramvaja na bulevaru umjesto kod ekonomskog fakulteta

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Čitao sam Njujoršku trilogiju u vreme kada sam se smuvao sa exwife. Više se i ne sećam o čemu se tu radi, ali to je za mene i ostala poslednja Osterova knjiga koja mi se dopala. Narednih par (Mesečeva palata, Otkrivanje samoće,... ) sam pročitao po inerciji, pa onda i prestao da se dalje zanimam.

 

Link to comment

I ja sam prvo “zagrizao” Njujoršku triologiju, pa onda i ostala izdanja Geopoetike (Levijatan, Mesečeva palata, Knjiga opsena) sve iz perioda posle 2002., godine studija. 
 

Ali za njega sam prvi put čuo sredinom 90 zbog dva filma koja sam snimio na VHS (išli su na pokojnom Studio B ) i gledao na repeat - Modri u licu i Dim. Za oba je napisao scenario.

 

 

Link to comment
Posted (edited)

Gledala pre samo nedelju dana:

 

 

Edited by Moonwalker
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment

Bas gledao ovaj intervju prosle nedelje. Kakva zivot. 

 

RIP

Link to comment

Pa gde ste videli za Ivanjija? Niko nije objavio, ne vidim čak ni na sajtu Vremena.

Link to comment
14 minutes ago, Ian Mancunian said:

Pa gde ste videli za Ivanjija? Niko nije objavio, ne vidim čak ni na sajtu Vremena.


meni javila žena koja mu je bliska prijateljica, stvarno ne znam zašto nigde nema nijedne vesti.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, aram said:


meni javila žena koja mu je bliska prijateljica, stvarno ne znam zašto nigde nema nijedne vesti.

 

E u vražju mater. Nek mu je laka zemlja. Kakav život.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...