Jump to content
IGNORED

Književni RIP


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Mnogo al mnogo mi je žao, na tren mi je prošlo kroz glavu kako pravi marifetluk da vidi kako će ga u smrti najaviti, zajebant je bio na sve teme pa i na temu bolesti i smrti. Trebalo je da ima promociju knjige u Beču 28.decembra.  Čest gost u Ciglani gde i svi mi ostali iz Višbanje popunjavamo večeri povremeno. Bili smo Fb prijatelji, povremeno razmenjivali komentare tamo. Imala sam plan da iduće jeseni idem u Lisabon i iznajmim stan od njega, imao je neki za izdavanje turistima. Mnogo bre rano, matorci su mu još živi.

  • Tužno 1
Link to comment
Bukvalno imam utisak pre neki dan. Šteta velika...
ma pre mesec dana, oko terazija, i mislim vidi ga ovaj ludak hihi.gif onda su ga dripci razvlachili neshto po tw for no reason, bezveze, a jasan je bio lik, al su mu uchitavali bulshit***, dok nije postalo besmisleno, mada se dobro drzao, ozbiljan igrach wub.png

jebiga brate tek tako dry.png

*** uspeh i onaj brljivi blagoje dry.png

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





Link to comment

juce sam citao njegov blog o nekom nasem shabanu iz ambasade sto je hteo da mu Tiago stavi njegov nabrljak kao predgovor za Tiagov prevod Cuprije pa nikako nije mogao da ga se otrese...

 

 

evo ga:

 

https://www.netkolumne.com/2022/10/dejan-tiago-stankovic-sveti-sava-sa.html?fbclid=IwAR3M2c3nA808n7h9Tv3ZxVNIUkdc4vf_xab5toQdTDjZiep_lPreEd-spqQ

Edited by 3opge
  • Hvala 3
Link to comment

Posle gostovanja u Utisku smo razmenili par poruka, bio je još duhovitiji nego u javnim nastupima.

 

07.07. simbolično na dan ustanka, okačih epizodu MŽ iz Lisabona i posle toga uzeh njegove 2 knjige.

U jednom delu je baš pomenuo hotel u Estorilu u kom su bili smeštene silne diplomate za vreme WWII i ja uhvatih Embahade koje upravo završavam sa željom da potom pročitam Estoril (letos ga nije bilo u biblioteci, a ovaj primerak koji mi je na stolu mi je pozajmio drugar kome sam ja dao Čerčilove ratne dnevnike I tom zato što nam je WWII česta tema) i tako u krug....

 

Sad dok čitam vaše postove ne mogu da verujem, baš mi je krivo.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

:cry:
 

 

baš me je pogodilo, igrom slučaja sam ga upoznao

 

Isto, objavio neki moj tekst na svom FB profilu, pa smo ponekad kuckali.

 

1001. prazno obećanje o kafi koju nikad nismo popili.

Naš čovek, normalan lik.

 

Edited by April
  • +1 2
  • Tužno 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...