Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

5 minutes ago, 3opge said:

jeziv je i lik u sporednoj ulozi kao John Wayne Gacy

Kako misliš u sporednoj ulozi?

 

U čoveče, čitam sad, dobio je 941 godinu zatvora :ph34r:

Link to comment
On 5.10.2022. at 11:46, nisam ja said:

human playground. 

zanimljivo. 

Svaka od ovih prica isprva budi neko vau, kakva fora, svaka im cast, ali svaka ubrzo prijedje u gospode boze, zasto ovo neko radi, cak izaziva mucninu. Moras biti strasno sposoban, dobro lud i glup za ove granice, bez obzira na motive.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam da l sam na pravom topicu i da li ovo ikog živog zanima ali izašla je (tehnički: još uvek izlazi) nova sezona Unsolved Mysteries. Izbacili su prošle nedelje 3 epizode, još tri su izašle evo danas i poslednje tri će pustiti 01.11.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 19.10.2022. at 20:47, mraki said:

The Watcher deluje gledljivo

 

Drago mi je da nisam jedini kog su barabe navukle na ovo đubre od serije. Ja video character actress Margo Martindale i reko' daću im šansu, ali bolje da nisam.

 

Ne znaju gde su pošli, hteli bi malo da budu true crime, malo horror, malo family drama, malo žanrovska parodija, do kraja samo tapkaju u mestu.

 

Pokušavaju da izmuzu priču iz mlakog zapleta (Kupili bogatuni kuću za par miliona dolara, a onda neko počeo da im šalje preteća pisma! Da li će prodati sa gubitkom i iseliti se, ili će ostati i boriti se protiv zavere komšija kojima se ne sviđa njihova dekoracija enterijera?!) Pita se od govana ne pravi. Odgledao do kraja, ne desi se ništa, osim što jedno šesnaest puta neko ispali neki komentar tipa, "Jao što su vam slatke ove žaluzine na drndaboclu, divno je, mikofo!"

 

OK, možda bi neko umešniji mogao da se fokusira na jedan aspekt priče i razvije ga u nekom smeru, ali ovde to nije slučaj. Rasplinuto počinje, rasplinuto se završava. Mislim, i Sopranos je pravljena za neurotičare sa severoistoka, ali tamo je bar predložak mafija a ne tržište nekretnina u malom gradu. 

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...