Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

19 minutes ago, adam said:

pocelo ok al usrase kasnije. da sam znao, ne bih gubio vreme.

 

Dokle si dosao? Ja sam gledao prve tri i bilo je dobrih momenata. Pogledacu jos koju pa cu odluciti.

 

U svakom slucaju bolje je puno od Kleo koji sam batalio posle prve epizode...

Link to comment
4 minutes ago, bags said:

 

Dokle si dosao? Ja sam gledao prve tri i bilo je dobrih momenata. Pogledacu jos koju pa cu odluciti.

 

U svakom slucaju bolje je puno od Kleo koji sam batalio posle prve epizode...

prvih par sezona su ok, u trecoj cede suvu drenovinu. poceo i batalio posle prvih nekoliko epizoda. vidim ima jos al hvalalepodovidjenja.

 

edit - taman mislio da probam kleo. fala na upozorenju. :rolleyes:

Edited by adam
Link to comment

Upravo sam završio i ovaj novi mini serijal o Jeffrey-u Dahmeru...

 

Na stranu bizarnost ubistava i šta je sve čovek radio, ali najneverovatnije je ponašanje policije i nesposobnost da se ovaj navata pre iako su imali prilike i šanse koliko su hteli. Da ne navodim primere i ne spojlerišem, ali ovaj je ubedljivo najtrapaviji serijski ubica ikada. Čovek je sve trofeje lagano čuvao kući, od glava, delova tela sa sve polaroidima skoro svih masakriranih žrtava... 

 

Bizarno je, ali zanimljivo za gledanje.

Link to comment

Jel Netflix odradio svakog serijskog ubicu bar jednom a neke i više puta? Kontam da je algoritam Bog, samo mi čudno da ljude to i dalje fercera u tolikom broju.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Moća said:

Meni ova serija o Dahmeru smor, mnogo bre sporo pogledao 3 epizode vuče se ko puž.

 

Pa jeste, obrađivali su neka ubistva i likove detaljnije. Pa post suđenje period i sl, ali meni je ok. Nije da nije zanimljivo, a nije ni da je nešto najzanimljivije ikad. 

 

Mada lik je svakako jedan od morbidnijih ikada.

Link to comment
On 28.9.2022. at 2:44, Moća said:

Meni ova serija o Dahmeru smor, mnogo bre sporo pogledao 3 epizode vuče se ko puž.

 

odlicna serija, maestralan Evan Peters.

 

jedino usrase poslednje 2 epizode sa BLMovanjem

Link to comment

Jeste, kad svariš organski šta je tema i šta ćeš da gledaš, počneš da primećuješ druge elemente, na primer kako se razvija ćaletova priča, Damerovo razvijanje patologije, preusmeravanja i lelujanja, borba sa samim sobom i odustajanja.

Epizoda Silenced mi je jako dobra. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...