Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Odgledao sam La Casa De Papel, odnosno nisam odgledao do kraja, ostalo mi je jos 8 epizoda posleenjeg serijala i nemam nameru da ih gledam. Video sam samo kako ce se zavrsiti. Koji je vama omiljeni lik? Meni niko

Link to comment
6 minutes ago, shimpr said:

Odgledao sam La Casa De Papel, odnosno nisam odgledao do kraja, ostalo mi je jos 8 epizoda posleenjeg serijala i nemam nameru da ih gledam. Video sam samo kako ce se zavrsiti. Koji je vama omiljeni lik? Meni niko

 

Surdulica

Link to comment

mi izbunarili The Kominsky metod i smesno je,prija..malo old skula,malo neprijatno kad se pomesa sa cancel kulturom i debilanom mladih generacija..

samo...jako su matori..

Link to comment

pogledala ,,How to change your mind,, prve dve epizodne o lsd-iju i psylocibinu on point!

potpuno podrzavam takvu propagnadu i vracanje supstanci u upotrebu..slazem se sa svakom reci,od reci do reci :D

dok druge dve mnjah..mdma mi i nije zanimljiv dok je meskalin  obradjen samo iz stanovista tradicije i indijanaca nista primena,istrazivanja i iskustva 

Link to comment
5 hours ago, ivy said:

pogledala ,,How to change your mind,, prve dve epizodne o lsd-iju i psylocibinu on point!

potpuno podrzavam takvu propagnadu i vracanje supstanci u upotrebu..slazem se sa svakom reci,od reci do reci :D

Ово друго сам у озбиљном искушењу да пробам, једног дана, кад још малчице духовно ојачам, ипак је то гљива из шума и ипак сам ја нека врста народног медијума и визионара, у савезу са природним силама. :blush: Али ово прво је вештачки синтетисано , рекао бих да су многи озбиљно мјаукнули од ЛСД-а,  током његове највеће експанзије.

.... ЛСД ми ни трунку не изазива радозналост. Мада ни психоактивне гљиве нису за свакога. Ниси уочила баш, баш ништа негативно у вези гљива? Ја гледао видео снимак једног нашег водитеља како пада у јако лоше стање под дејством гљива, али он ми је одувек деловао као антидуховна персона. 

Link to comment
6 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Ово друго сам у озбиљном искушењу да пробам, једног дана, кад још малчице духовно ојачам, ипак је то гљива из шума и ипак сам ја нека врста народног медијума и визионара, у савезу са природним силама. :blush: Али ово прво је вештачки синтетисано , рекао бих да су многи озбиљно мјаукнули од ЛСД-а,  током његове највеће експанзије.

.... ЛСД ми ни трунку не изазива радозналост. Мада ни психоактивне гљиве нису за свакога. Ниси уочила баш, баш ништа негативно у вези гљива? Ја гледао видео снимак једног нашег водитеља како пада у јако лоше стање под дејством гљива, али он ми је одувек деловао као антидуховна персона. 

Psilocibe su LSD za siromašne.

Ako ti esid ne izaziva radoznalost, onda ni ne pokušavaj sa gljivama. Rad je vrlo sličan, razlika je u intezitetu.

Suština je kakva si ličnost.

 

Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

 

Suština je kakva si ličnost.

 

Рођени интроверт, јака природна склоност ка фантазирањима и сагледавању стварности из необичних углова. У спољном животу поуздан и одговоран, самосталан, помало и досадан, насупрот бурном, авантуристичком, унутрашњем животу. План ми је сасвим рационалан, :Dодем дубоко у шуму, повежем се, као рецимо Пол Атреид, :ss1:са сопственим потенцијалима, јер, више сам то замислио као духовни прелаз у нешто ново, него као хедонистички чин. И у том смислу више ми одговара нешто са шумског тла, него синтетисано у лабораторији, јер има симболику која ми "лежи" за ову духовну авантуру, ако се уопште одлучим за њу.

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...