Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Pustio neku miniseriju Stay Close, mislim da toliko besmislenih likova i tvistova nisam video u životu. Ovo je toliko loše da je zabavno, ne mogu stati sa gledanjem. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Ja sam sad pocela taj dark seriju, jos nemam pojma sta je pisac hteo da kaze, za sada samo mute vodu al bojim se da ce da mi dosadi sa tim radom. Pa nek mute majci svojoj

  • +1 1
Link to comment

Gledao neko Sredu? Planiram da odgledam za vikend ako imam vremena .
Sad vidim tek ,Burton ,Elfman ova mala glavna simpatična uh gledace se ovo brzo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Gledao neko Sredu? Planiram da odgledam za vikend ako imam vremena .
Sad vidim tek ,Burton ,Elfman ova mala glavna simpatična uh gledace se ovo brzo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Sad odgledao prvu, Baronova estetika 101%, klinka zanimljiva i solidno glumi, videćemo šta kaže ostatak.

  • +1 1
Link to comment
On 27.11.2022. at 20:09, mraki said:

Pustio neku miniseriju Stay Close, mislim da toliko besmislenih likova i tvistova nisam video u životu. Ovo je toliko loše da je zabavno, ne mogu stati sa gledanjem. :fantom:

 

6 hours ago, mraki said:

Ljudi, morate da gledate ovo… :lolol:

 

 

:D

 

  • Haha 1
Link to comment

Imaju celu kolekciju tih treš mini serijica po romanima istog autora.
Prepoznatljiv stil, uglavnom neko nestane, pa krene da se odmotava klupko laži kroz nis bizarnih tvistova. Problem je što je ekranizacija uglavnom dosta tanka, snimaju to na tone.

Trenutno gledam The Innocent, ona mi do sad deluje najbolje.

Neke nedoslednosti ću da progutam, sasvim solidna zabava u 8 epizoda. :fantom:

Edited by mraki
Link to comment

Završio sam sredu.

 

Pros:

 

- mala je mnogo simpa i fino glumi iako je u jednoj emociji non stop (i na platformana, preniska je)

- Tim Burton i estetika

- Atmosfera je malo stranger things, malo Harry Potter

- Korektna poslednja epizoda

 

Cons:

 

- nekad Sredine replike zvuče previše, kao da je samo cilj da što više bude bad ass pa se sa tim ne prestaje i ide u extreme

- manjak zanimljivih likova i boljih glumaca

- Luis Guzman promašen casting 

- ne baš super inovativan zaplet sa čudovištem koje ubija

 

 

Sve u svemu nije loše, ali nije ni nešto epohalno, stranger things poslednja sezona mi je bolja, ozbiljnija, sa širom paletom likova.

 

Ipak, sreda zeznula Stranger Things po broju gledalaca i oborila netflix rekord.

 

 

 

 

Link to comment

Top Boy ? Otvorila se kesa,krimi serija sa mnogo razlicitih lokacija,likova,ne desava se sve u dve ulice i tri steka.Meni dosta dobra prica,klasicna postavka,obrti taman ni previse stereotip a ni izvlacenje iz dupeta nepotrebnih zavrzlama.Dovoljno mesta za razradu likova i da se razvije emotivna veza sa njima.Pozitivnih likova ni nema,fazon Gamorra sa ponekim izletom dobrcinstva ili grize savesti i pomoci familiji.Znaci slabici i kukavice u poredjenju sa Savastano ekipom.

Link to comment

sredu su brate uspeli uterati u konvencije superherojskog žanra, sa sve moćima koje ima. i replike su joj težak cringe.

 

ali je ono simpa iako vrlo tinejdž, pitko i lako ide, završiću...a jenna ortega je zvezda u usponu, gledao sam je već u scream i x.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...