Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Malo je teško gledati Kristinu Eplgejt u Deat to Me u onakvom stanju :sad:

 

Druga sezona Warrior Nun je luda zabava :D Uopšte ideja da Katolička crkva ima tajni red vrhunski obučenih kung fu Arya Stark-like monahinja* koje se bore protiv demona je toliko bizarna da vredi makar baciti pogled. Prva sezona je imala poprilično smor momenata dok se radnja nije zalaufala, ali druga je non stop akcija i makljaža i idealna je za opuštanje i isključivanje mozga kad nemate ništa pametnije da radite.

 

*

Spoiler

Lezbo monahinja!

 

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

Ne znam gde bi ovaj komentar, pa ajd ovde, Netfliksova je produkcija...

 

Zbindžovao juce i prekljuce Aicent Apocalypse sa Grahamom Hackockom...

 

Jbt, ja sgvarno volim da slusam o teorijama zavere, ali ovo je bas dosadno...

 

Ne kazem da ne bi moglo biti zanimljivo, samo da nije bilo 8 epizoda, nego 4 na primer, od čega je jedna cela trebala biti o Gobekli Tepeu...Ovako o najznacajninem otkricu u arheologiji koje rusi zvanicne teorije pola epizode, a ostalo tanko i dosadno... Uz to gosti kao da ih je ekipa Southparka birala... Jbt geolog amater koji objasnjava eroziju... 

Link to comment

Ja počeo Pepsi where's my jet ?
Šta znam ,nije mi loše ,taman se uspavao iz jednu epizodu, zabavno .
Idgledacu ostatak so kraja vikenda .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

1899 po kompleksnosti, slozenosti, inventivnosti ne moze ni na kilometre da pridje Dark-u, ali moze da se gleda jer misterija drzi paznju i golica mastu. Razresenje je, na zalost, prilicno nedostojno radnje i uradjeno previse u stilu "ha, al smo vas izvozali".

Dark cu pamtiti godinama, ovo cu zaboraviti za par nedelja, iako je atmosferom, imalo potencijal za prilicno dobru seriju.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Drako said:

1899 po kompleksnosti, slozenosti, inventivnosti ne moze ni na kilometre da pridje Dark-u, ali moze da se gleda jer misterija drzi paznju i golica mastu. Razresenje je, na zalost, prilicno nedostojno radnje i uradjeno previse u stilu "ha, al smo vas izvozali".

Dark cu pamtiti godinama, ovo cu zaboraviti za par nedelja, iako je atmosferom, imalo potencijal za prilicno dobru seriju.

hvala

 

znači smeće za preskočiti

  • +1 1
Link to comment

“I am Vanessa Guillen”, ovo možete ne pogledati.
Iznervirala sam se otprilike kao kad sam gledala The Vanishing at the Cecil Hotel, znači - maleni do srednji popizd (nije za full meltdown kao Sons od Sam (minus prva epizoda + prva polovina druge, to je dosta dobro; ostalo je satanic panic za razbijanje televizora)).

Ovo je tragičan slučaj ali je ujedno i (žao mi je kad moram tako da kažem) non-story, koji pokušavaju da našminkaju da deluje kao neki veliki coverup, neka velika misterija, zavera koja seže do ne-znam-ni-ja-gde… razumem da porodica ima interes da ovo bude veće nego što jeste, ali to je otprilike to.

Pri kraju filma ima deo kad prikazuju kako članovi porodice odlaze u Vašington i razgovaraju sa raznim političarima pokušavajući da proguraju da se izglasa zakon koji bi nosio ime po Vanesi Gijen (vezano za to kako vojska tretira prijave seksualnog uznemiravanja)… tu mi je, iskreno, bilo najžalije tih ljudi, članova njene porodice… ti isprazni razgovori, lobiranje, nedavanje konkretnih odgovora na pitanja, samo neke floskule koje ili ne znače ništa ili moraš da čitaš između redova šta zapravo znače… apsolutni pakao. I na kraju bude izglasan zakon, ali onaj na koji je Kirstin Gilibrand pripremala deceniju unazad.
Netflix mi tako nekad nije jasan, nema razloga zašto bi ovo bilo pretočeno u dokumentarac, s druge strane zaista zanimljivu i fascinantnu priču poput “Girl in the Picture” sabiju u sat i po umesto da snime seriju iz više delova.

Link to comment
7 hours ago, elementary said:

Odgledao Pepsi, meni je ovo odlično i zabavno . Ne traje dugo i super je režirano.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

+1.
4 epizode u dva dana vikenda - taman :).

 

Link to comment
23 hours ago, Drako said:

1899 po kompleksnosti, slozenosti, inventivnosti ne moze ni na kilometre da pridje Dark-u, ali moze da se gleda jer misterija drzi paznju i golica mastu. Razresenje je, na zalost, prilicno nedostojno radnje i uradjeno previse u stilu "ha, al smo vas izvozali".

Dark cu pamtiti godinama, ovo cu zaboraviti za par nedelja, iako je atmosferom, imalo potencijal za prilicno dobru seriju.

gora od darka?

ajajaja

Link to comment

pepsi. 

pa vidi sve što za temu ima usa najntiz je blago. 

 

ovo je ipak malo prerazvučeno. 

tod je car. 

 

moje je pitanje šta je radila kokakola za sve to vreme? 

 

osim što je verovatno producirala snimanje ove serije.

  • +1 2
Link to comment

Izvinjavam se sto upadam, hteo bih da napravim nalog posto posle toliko godina drugarica otkazuje njen account pa je slepanju dosao kraj :D
Kakva je situacija sa ovom zabranom delenja naloga, da li je to pocelo da se primenjuje i na koji nacin, mislim, kako ce da znaju/prate to ovde?  Citam da postoji opcija "Dodaj Dom" ili nesto tako, ali samo u nekoliko zemalja pa me zanima da li je to pocelo sa implementacijom kod nas, pre nego sto napravim nalog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...