Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

3 hours ago, morgana said:

boze kakvo je sranje anatomy of scandal,nevjerovatno 

+1

zali boze izgubljenog vremena,...

 

u mnogome me po neopravdanom hajpu, tj. neubedljivosti podsetio na undoing, kad pomenuh isti, paralelno s undoing sam gledao roadkill s hju lorijem, koji mi je mnogo bolje legao, tj. bio znacajno interesantniji/bolje uradjen, a sto je bilo obrnuto proporcijalno ocenama koje su jedan i drugi dobijali po netu.

 

Spoiler

dakle, uvedes lik briljantne studentkinje prava, koja svojom ostroumnoscu resi ili pomogne u neznamkolko slucajeva, a onda ista konstatuje kako glavni lik "prosto izgleda kao silovatelj", sto glavnoj advokatici bude kljucni "argument", od svih mogucih, da prihvati/otvori slucaj... pa jebote!

 

  • +1 1
Link to comment

Počeo da gledam The Stranger.

Za razliku od većine drugih Netflix serija koje sam probao zadnjih meseci, ovo deluje solidno zanimljivo. Nadam se da nisu upropastili kasnije… 

Link to comment

Završio noćas. Sličan tempo do kraja, ima solidno bezveznih momenata i nepotrebnih plotova, ali meni ipak dosta bolje od većine Netflix serija.

Zabavniji treš od Anatomy of a Scandal recimo, iako je tamo jača glumačka ekipa.

Edited by mraki
Link to comment
On 1.5.2022. at 23:01, Mil@n said:

Rekao bih da se Ozark korektno oprostio od malih ekrana

 

da. mogli su poslednju scenu malo manje ociglednom da naprave :D

 

Link to comment

Tja. Ja sam guglao da vidim šta se desilo. Zaboravio sam na šta su se referirali iz prve i druge sezone sto objašnjava kraj, tj čini ga jasnim. 

Link to comment
On 9.5.2022. at 11:34, mraki said:

Završio noćas. Sličan tempo do kraja, ima solidno bezveznih momenata i nepotrebnih plotova, ali meni ipak dosta bolje od većine Netflix serija.

Zabavniji treš od Anatomy of a Scandal recimo, iako je tamo jača glumačka ekipa.

Moze se gledati, drzi paznju.

 

Zbindzao sam je ali zar je moralo..

 

Spoiler

Kada joj on pomene fake pregnancy pa ona kaze kako ce mu sve reci, ima jos toga sto on ne zna ali ne moze mu jos reci sve... Ta lazna trudnoca naposletku nema nikakve veze sa desavanjima u klubu oko cega ona pizdi i frka cijelo vrijeme? Zasto onda ne moze reci nista o ovom o cemu je pita zaboga? Utisak mi je kao da su u sred snimanja mijenjali scenario, pa zavrsili brze bolje.

 

  • +1 1
Link to comment

Ozark :ziga:

Zbindzovao sam celu drugu polovinu poslednje sezone u 3 dana.

 

Maestralno, fantasticno. Da ne kvarim i spojlerisem, dobar kraj.

Edited by dragance
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Moze se gledati, drzi paznju.

 

Zbindzao sam je ali zar je moralo..

 

  Hide contents

Kada joj on pomene fake pregnancy pa ona kaze kako ce mu sve reci, ima jos toga sto on ne zna ali ne moze mu jos reci sve... Ta lazna trudnoca naposletku nema nikakve veze sa desavanjima u klubu oko cega ona pizdi i frka cijelo vrijeme? Zasto onda ne moze reci nista o ovom o cemu je pita zaboga? Utisak mi je kao da su u sred snimanja mijenjali scenario, pa zavrsili brze bolje.

 

Pa to, kao da su imali 6 sezona pa se pogubili, a ne 6 epzioda.

Ima još gomila besmislenih plotova. Lama npr.

A i nije bilo samo pitanje trudnoće, već i očinstva. :lolol::isuse:

Edited by mraki
Link to comment

The Lincoln Lawyer

 

Izašla je i prva sezona serije o Boschovom bratu. Odlična je. Ona i poslednja sezona Goliatha su verovatno dve najuspešnije sudske drame u američkoj produkciji u novoj deceniji...

 

Obzirom da Boscha radi Amazon, a njegovog brata Netflix, nemaju dodirnih tačaka u smislu radnje. Jedan mahom hapsi, drugi uglavnom oslobađa, jednog motiviše stradanje majke, drugog ideal oca. Međusobno se niti vole niti se susreću, čak se ni ne prezivaju isto. Serije i o jednom i o drugom su izvanredne; klasici žanra.

 

 

Edited by Ajant23
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Love death and robots me slabo odusevila (kontam visoko postavljen standard) ali ok sve u svemu. Druga, 6. i 8. cini mi se su dobre. Ali poslednja jeste super. Atak na sva cula/ 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...