Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Gledao prvi serijal "You" i koncept mi se dopao - rezija i kasting ne bas jbg, skroz je netfliksovski.

 

Od koncepta mogli su da naprave novog Hanibala. Umesto toga, stavili su lika koji zavodi trulim forama i sharmom iz trecerazredne literature, sve to uz nelogicne i nemotivisane zaplete. Pa ja bih ga bre bolje i mracnije, krvavije i uverljivije napisao. Rezija ocajna.

 

Nastavicu svakako :isuse:

 

Edited by Caligula
Link to comment
On 30.10.2021. at 18:33, Haralampije said:

nece :unsure:

beskonacni dijalozi koji se nadovezuju na jos duze monologe. a zaplet sedi u cosku i ceka da mu neko ulije nesto smisla.

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Aleksija said:

beskonacni dijalozi koji se nadovezuju na jos duze monologe. a zaplet sedi u cosku i ceka da mu neko ulije nesto smisla.

 

 

Jel to sad znaci da nece ili da hoce :rolleyes:¿

Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

do momenta do kog sam gledala, nece. a gledala sam do kraja :)

odjavljujem se sa netflixa do druge sezone witchera, cisto bacanje para.

 

A witcher kao valja :inn:

Link to comment

gledao sam the motive, najgori dokumentarac ikada, gori od jutub amaterskih dokumentaraca 0/10. e sad tema jeste interesantna, 13-godisnji decak u jerusalemu ubija celu svoju porodicu, oca, majku i dve sestre i niko ne moze da nadje motiv. nego ne pisem ovo zbog teme dokumentarca nego zbog jednog wtf momenta, odmah posle masakra dolazi hitna pomoc, policija, istrazitelji, forenzika i naravno novinari koji cekaju vani, posle par sati (koliko sam ja svatio) bez da forenzika zavrsi svoj posao i dok su krvavi lesevi i dalje unutra kuce policija pusta novinare unutra sve sa fotografima i video kamerama i oni ko ludi (cak je i jedan reporter komentirao kako se osecao kao lesinar) fotografisu i snimaju mesto zlocina i leseve i verovatno unistavaju dokaze u mesto zlocina (ako se tako kaze), e meni je to bio wtf momenat. ja ovako nesto niti sam gledao niti citao nikada pa zato pitam da li je neko gledao ovo i da li postoji ili je postojala ovakva praksa bilo gde

Link to comment

Stigao do pola sumahera, nije los, iako ga nisam podnosio dok je vozio. 

 

Nisam imao pojma da je vozio sa senom, i da je zapravo on bio iza sene kada je izleteo. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...