Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

24 minutes ago, Ayatollah said:

ja ovakav kvalitet crteža i animacije posebno, nisam odavno video, a i karakterizacija likova i radnja ne zaostaju ni malo. Stvarno, sve preporuke.

Potpisujem, crtež i animacija su fantastični.

Link to comment

mi gledamo Lucifera .. prvo me je nervirao,ustvari detektivka me i dalje nervira,ali se ovom mom svidjalo pa sam gledala dalje da bi 2.sezona bila pravo iznenadjenje..ali svejedno je bilo  (relativno) zabavno...

sad smo na pocetku 3.sezone i ponovo me malo nervira.. ali njegov scenario je sve sto vadi celu seriju :lolol:

Link to comment

Iz dosade odgledao sinoć Red Notice sa Dvejnom i Rejnoldsom. Zabavno, iako glup scenario do bola. Puno fora prema kolegama iz branše, dok je najveći :jerry: Rejnoldsov komentar The Rockovom liku kako postoji kaseta sa audicije Vin Dizela iz onog smeća “Cats”.

Uglavnom, nešto kao Jackie Chan i Chris Tucker. Samo što je tu i seksi Gal Gadot. :wub:

Edited by dragance
  • +1 1
Link to comment

Narcos Mexico 3, na kraju meni poprilicno slabo :( 

 

Kolumbijski Narcosi su mi odlicni, sve tri sezone, a i prva dva meksicka, mada bih rekao da je koncept serije tu malo izokrenut, sporije ide prica, ali pratimo potpuni razvoj Feliksa od ulice do (rodices mu sina) kralja kokaina, uz to i njegovu licnu transformaciju. Mislim da to sa Eskobarom nismo videli.

 

Elem ova treca sezona je poprilican promasaj. Pandur iz Huareza i novinarka su pojeli 60% vremena, a predosadni su im zapleti. Ok, kapiram da su hteli da provuku komentar o nasilju nad zenama i novinarima u Meksiku, ali ovo deluje kao da je izvuceno iz neke druge serije.

Drug wars deo mi je bio dobar, borba kartela i prevrati, mogli su vise vremena da posvete tome. Epilog nekih likova je slabašan i razočaravajuć, Amado gradi najveću imperiju u istoriji, a mi ga gledamo 9 epizoda kako priča telefonom i juri ribe, a onda nestane zbrzano u jednoj epizodi. Walt Breslin, sve ti jbm, šta je on tačno radio cele sezone, nemi posmatrač sa ljubavnim problemima.

 

Premalo onih špijunskih momenata izgradnje slučajeva, jurenja tragova, konekcija i premalo uvida u operacije kartela, a previše svega ostalog, bar tako je moj sud. Ne znam jesu li imali problema sa snimanjem zbog kovida, deluje na momente tako, neki likovi se nisu nikada sreli, a ima i scena koje se dobrano ponavljaju. 
 

Ovo je valjda i poslednja sezona, nece terati dalje bar ne u Mexico instanci, mozda i bolje tako.

Link to comment
7 minutes ago, Amelija said:

ne gledajte "Behind her Eyes" niti "Raised by Wolves"

 

obe počinju odlično, dobra atmosfera, napetost, sve, a onda se pretvaraju u kolosalno sranje

 

 

 

Ja sam Raised by wolves batalio na pola, bukvalno me nista nije vuklo da pustim narednu epizodu ...

  • +1 1
Link to comment

Meni je RbW bio dopadljiv do pola sezone, onda malo krenuo da oteze, smara kada konstantno imas neodgovorenih pitanja tokom cele sezone. S tim u vezi kraj je sumanut posto nisu dali nikakve odgovore, samo su nakarikirali jos upitnika. 

Ako krene da se odmotava u drugoj sezoni moze biti dobro, ali ako im je namera da ovako voze pet sezona - pisi propalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...