Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Gledao 4 epizode najnovijeg Narcos-Mexico i jbga sad mi je problem jer sam "preučio".
Gledao sam i El Chapo i sve i sad mi se preklapa i masu stvari sam "već video"...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
27 minutes ago, Frank Pembleton said:

Gledao sam i El Chapo i sve i sad mi se preklapa i masu stvari sam "već video"

Isto. :dry:

 

Btw, Wagner Moura režirao treću i četvrtu epizodu...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Gledao 4 epizode najnovijeg Narcos-Mexico i jbga sad mi je problem jer sam "preučio".
Gledao sam i El Chapo i sve i sad mi se preklapa i masu stvari sam "već video"...







... Shiit has hit the fan
 

 

Nisi stavio spoiler :lolol:

 

Izbindzovao celu sezonu cim izasla ali sam se toliko smorio da sam poslednjih par samo motao. Vaitinu, taj dezavu je zajebana stvar.

 

Spoiler

El Chapo prve dve sezone, manje vise ugurane u jednu sezonu Narkosa. Iste scene, isti glumci, malo drugaciji zaplet, malo timeline sjeban, malo naivno ali to je to.

 

Link to comment

Jesu li El Chapo radili Meksikanci?
Znam da je bila neka narko serija na Netfliksu koju sam krenuo da gledam i odustao posle 5 minuta jer su mi atmosfera, boje, kamera delovali jeftino i baš nisam mogao to da sažvaćem.

Link to comment

Da su radili meksikanci serija bi imala 250 epizoda i svaka bi se završila naglim pokretom glave glumca/glumice ka kameri i pogledom koji se gubi u daljini :)

Producenti su Gaumont, koji je producirao i Narkose a najveći teret izneo Univision studio, najveći spanish talking kablovski operater u USA a s obzirom da je serija naručena od Netflixa pretpostavljam da su imali stogod da kažu.

Inače, fun fact je da je El Chapo sniman u Kolumbiji isto kao i Narkos. Frka i dalje, svašta bi bilo da su koristili real life lokacije u Gvadalahari, na primer Felixov hotel ili mostove gde su kačili žrtve narko ratova. (Još veći fun fact je da su obe lokacije na 200 metra od moje bivše gajbe)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

Gledam ovaj Squid Game i ne razumem hajp nikako.

Ne znam kakvi tvistovi i napetost se pominju, meni sve to prilično tanko i dosadnjikavo.

Verujem da bi sličan utisak bio i da sam duplo mladji.

Edited by mraki
  • +1 7
Link to comment
5 hours ago, mraki said:

Gledam ovaj Squid Game i ne razumem hajp nikako.

Ne znam kakvi tvistovi i napetost se pominju, meni sve to prilično tanko i dosadnjikavo.

Verujem da bi sličan utisak bio i da sam duplo mladji.

Stvarno? Verujem da si u manjini. Mene nije puštalo dok sve nisam zbindžovao u cugu.

Edited by dragance
Link to comment
On 20.10.2021. at 18:00, Jeremija said:

Kom geniju je palo napamet da od Cowboy Bebop-a pravi live-action sr seriju?

 

 

 

E, naravno da je na Netfljiksu...  :D

 

Ja pojma imao nisam, sad slučajno naišao na YT. Strepnja mi je od nade dublja. U svakom slučaju, neka niko ne dozvoli da pre ovoga ne odgleda original.

Link to comment
On 4.11.2021. at 11:27, Ros said:

 

 

konacno

upravo gulim 4. 5. epizodu 

 

meni ovo vrlo tanko, jedva uspem da izguram 10min bez da napravim pauzu

 

ozbiljno razočarenije

  • +1 2
Link to comment
On 12.11.2021. at 0:21, zorglub said:

 

Ja pojma imao nisam, sad slučajno naišao na YT. Strepnja mi je od nade dublja. U svakom slučaju, neka niko ne dozvoli da pre ovoga ne odgleda original.

I neka se zadrže na tome, a da izvlačimo šibicu ko će da proba ovaj lajv ekšn, pa ako valja da onda svi gledamo, inače će biti pomor 

Link to comment

Red Notice juce, bas mi lepo legao, malo bolji od Free guya, na dva mesta se cak zagrcnuh od smeha. Opet, classic Rajan Rejnolds film, ako vam pase njegov humor to je to, ako ne zaobici u sirem luku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...