Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

3 minutes ago, Godfrey said:

Nece oni preuzeti sigurno.

2026. cemo citati o usponu grupe Djoleta Pernice, i kako je zauzeo polozaj na trzistu nakon hapsenja Velje Nevolje

Kako sam ja čuo, dečko se ozbiljno probija u poslednje vreme.

Link to comment

Dobro, vi se sad zezate? Ne postoji ozbiljan krimos sa takvim nadimkom, to vam je samo sarkastičan osvrt na Nevolju, Budalu, Mutavog i slične termine, zar ne?

 

:unsure:

Link to comment
9 minutes ago, Redoran said:

Dobro, vi se sad zezate? Ne postoji ozbiljan krimos sa takvim nadimkom, to vam je samo sarkastičan osvrt na Nevolju, Budalu, Mutavog i slične termine, zar ne?

 

:unsure:

jel si čuo za tocila?

Link to comment
10 minutes ago, Redoran said:

Dobro, vi se sad zezate? Ne postoji ozbiljan krimos sa takvim nadimkom, to vam je samo sarkastičan osvrt na Nevolju, Budalu, Mutavog i slične termine, zar ne?

 

:unsure:

Pa pazi, zezemo se do aprila/maja, a posle molim na PM Hamleta ili Nautilusa da mi se obrisu postovi na PPP-u sto sam spominjao Djoleta Pernicu...jer glupo da mi neko sece glavu

Nije bas da moze da zameni sa svojom, sta ce im

Link to comment
3 hours ago, milfisland said:

Slina ga malo šuknu Jovanjicom, odjednom neka prisluškivanja kojima se bavila Slinina desna ruka izvjesna Hrkalović.

Ovo mi je poprilično :covid19:momenat. Koliko se sećam oni nisu bili baš u ljubavi. Ovo jeste njena ekipa, ali nisam siguran da je on bio u toj priči.

 

Zorića optužiše da je izdavao štek, a sad vidim da su podstanara pustili. Zna li ko šta o tome?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...