Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

joj :rolf:

 

a mislim kao ona najgora babetina, a ne smem da napishem, majketi ceo grad izdaje studentskoj sirotinji, a bash ti nasho da bash njemu izdajesh stan :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, aram said:

I iščitah sve ove velike teorije i scenarija, pa pitah drugara koji obično zna. I evo šta mi reče: "Priča se da je Velja šamarao sina Danila u Beton hali za doček Nove godine."

 

Ovo i ja nacuh juce..ali mi je bilo nekako neverovatno. Jedan od najblizih Veljinih saradnika i treci u grupi koja je napala Vazuru, Meda,  je sebi manje-vise presudio time sto je na jednom splavu iz cista mira isamarao Jaksu, jednog od glavnokomandujucih u grupi Amerika.

 

I sad ovaj da u isto govno ugazi i samara nekontrolisano, udarajuci na vrh drzave. Jeste kokain zajebana stvar..ali vise lici na skretanje paznje sa sve onoga sto je nasla DEA. 

  • +1 2
Link to comment

A jel zna gospodja Tome Zorica da ovaj seta sa koleginicom™ po pancevackim kafanama ? :D 

 

S obzirom da je gospodja mama stanodavac, a da su njen sin i njegova koleginica tuziteljka znali za to, to mi deluje kao organizovani kriminal :D

 

Treba istraziti ko je jos znao, siguran sam da je spisak prilicno zanimljiv :D

Link to comment
36 minutes ago, SNARC said:

 

Ovo i ja nacuh juce..ali mi je bilo nekako neverovatno. Jedan od najblizih Veljinih saradnika i treci u grupi koja je napala Vazuru, Meda,  je sebi manje-vise presudio time sto je na jednom splavu iz cista mira isamarao Jaksu, jednog od glavnokomandujucih u grupi Amerika.

 

I sad ovaj da u isto govno ugazi i samara nekontrolisano, udarajuci na vrh drzave. Jeste kokain zajebana stvar..ali vise lici na skretanje paznje sa sve onoga sto je nasla DEA. 

zar nije bila zabrana dočeka nove godine

i da su svi lokali bili zatvoreni

Link to comment

prošli put Danila šamarao naš golman Mustafa. Pa je general Papaja smislio da telefonom u 5h ujutro probudi Vučića i da onda ovaj, dok je još bunovan, podnese ostavku.

To su oni predstavili kao pakleni plan za državni udar :covid19:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...