Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

59 minutes ago, gospa buba said:

shta tachno predstavlja "preuzimanje tribine"?

sent from bubamoto
 

 

Znači da ta ekipa postaje glavna na tribina, najjača, pita se za sve, u suštini vodi celu navijačku priču.. I sad, šta sve dođe uz to, to je druga tema.. 

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Da. Decko je ubijen u klasicnoj navijackoj tuci. Pocinioci se u takvim slucajevima nadju u roku od 24h. Medjutim vec tri i po godine nista

 

Apsolutno. Direktni izvrsilac i eventualni saizvrsioci bi trebalo da odgovaraju za tesko ubistvo a svi ostali koji su ucestvovali u tuci ma sa koje strane bili za ucestvovanje u tuci.

 

Ali, tada ne bi bilo nikoga da pali baklje po krovovima i mlati demonstrante.

Link to comment
2 hours ago, nautilus said:

 

Apsolutno. Direktni izvrsilac i eventualni saizvrsioci bi trebalo da odgovaraju za tesko ubistvo a svi ostali koji su ucestvovali u tuci ma sa koje strane bili za ucestvovanje u tuci.

 

Ali, tada ne bi bilo nikoga da pali baklje po krovovima i mlati demonstrante.

 

Kako su onda za Tatona svi odgovarali za teško ubistvo ili nije bilo tako, sad sam već i zaboravio? 

Link to comment

mislim da je kod tatona presudjeno tako da su postupali sa eventualnim umisljajem, znali su da usled njihovog ponasanja moze da dodje do smrti lica pa su na eventualnu posledicu pristali.

 

o NBG ubistvu znam jako malo. ovo pisem pod pretpostavkom da je to bila ili dogovorena tuca ili su se dve grupe srele pa se potukle. ukoliko su jedni pili u kaficu ili mirno stajali negde a drugi ih napali to je potpuno  druga prica. 

 

koliko sam cuo o ovoj tuci neko je izvadio pistolj i upucao decka. oni koji su znali da ubica ima pistolj pa ga nagovarali da ucestvuje u tuci, ili ga nagovarali da ponese pistolj ili na bilo koji nacin doprineli samom cinu ubistva odgovaraju kao saucesnici. ostali koji nisu znali da ubica ima pistolj odgovaraju za ucestvovanje u tuci. ali i navijaci partizana koji su tu bili odgovaraju za ucestvovanje.

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, pt 2.0 said:

našla, ostavljam ispod.

otac gad, lopina i provincijska direktorčina, konačno mogu da sklopim kockice zašto je ličnost hrkalovićke takva.

kabadahijska ćerka iz provincije, pritom generacija 1987. - drugačija je teško mogla da ispadne.

 

 

 

 

Screenshot-20210205-180508.jpg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Djuro said:

kakva smo mi sprdnja od drzave...

Quote

Tužilac Tomo Zorić potvrdio da je bio sa navijačem Partizana kada je on uhapšen

 

Zorić koji je član Državnog veća tužilaca, je za internet portal Nova.rs izjavio da se u društvu kolegenice Milice Ljubičić, koja je zamenica tužioca Drugog osnovnog tužilaštva u Beogradu, sa Đukanovićem našao u restoranu kako bi od njega uzeo račune i kiriju u ime svoje majke, „koja mladiću oko šest meseci izdaje stan“.

 

„Tačno je, našli smo se u restoranu ‘Vetrenjača’ u Pančevu, reč o mladiću koji oko šest meseci iznajmljuje stan, a koji je u vlasništvu moje majke. Moja saradnica i ja smo se danas našli s njim, kako bih ja preuzeo račune i kiriju od njega. Ne znam čime se bavi, niti o čemu se radi, reč o mladiću fudbaleru. Ostalo zaista ne znam“, rekao je Zorić.

Kako je dodao, on je ostao u restoranu sa saradnicom, dok je mladić odveden na informativni razgovor.

 

Za uhapšenog Miloša Đukanovića mediji navode da je blizak vodji „Principa“ Veljku Belivuku, zvanom Velja Nevolja, koji je uhapšen juče.

4007e5a8ccbc9ff57c3a5de5bd7df105.gif

Link to comment

U toj navijackoj tuci™ se navodno puskaralo ko na divljem zapadu, cudo da je samo jedan zavrsio mrtav. I to neki obican decko koji se klinacki izlozio na navijacku kulturu, ne neki od ovih bilmeza koji ce da nastave i sa zivotom i sa puskaranjem i sa dizanjem parola, a po potrebi ni vrana vrani nece oci vaditi.

 

U kontekstu ove teme, mene mnogo vise fascinira koliko su ova dva anonimna i vrlo lokalna klana uspela da uticu na politicki i kriminalni milje diljem Balkana. To mi deluje toliko nemoguce da se bez daljeg udubljivanja oseca da fale neki krupni delovi slagalice.

Link to comment

I iščitah sve ove velike teorije i scenarija, pa pitah drugara koji obično zna. I evo šta mi reče: "Priča se da je Velja šamarao sina Danila u Beton hali za doček Nove godine."

Link to comment

Meni je smešno kako neki ovde i dalje patkometrišu, a i stručnjaci su za materiju tribine, ko je ko, kao “nije on takav”, itd (a u stvari su svi ista govna, ali to ne bi nikada prevalili preko usta).

  • +1 4
Link to comment
17 minutes ago, aram said:

I iščitah sve ove velike teorije i scenarija, pa pitah drugara koji obično zna. I evo šta mi reče: "Priča se da je Velja šamarao sina Danila u Beton hali za doček Nove godine."

to je van mozga, potpuno :blink:

 

mislim, moglo bi da proistiche samo iz 2 stvari, da je gospodin nevolja lud a ne zna, ili da je gospodin nevolja gazda i to zna :unsure:

Edited by gospa buba
  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Meni je smešno kako neki ovde i dalje patkometrišu, a i stručnjaci su za materiju tribine, ko je ko, kao “nije on takav”, itd (a u stvari su svi ista govna, ali to ne bi nikada prevalili preko usta).

Ko je to ovde napisao ili bar aludirao na tako nešto?

 

 

Link to comment
16 minutes ago, aram said:

I iščitah sve ove velike teorije i scenarija, pa pitah drugara koji obično zna. I evo šta mi reče: "Priča se da je Velja šamarao sina Danila u Beton hali za doček Nove godine."

meni ovo zvuci kao ono o Arkanu koji je samarao Marka...

ova Srbija je pola drzava pola n-ta repriza nekog sranja od serije :frust:

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...