Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

8 minutes ago, omiljeni said:

prošli put Danila šamarao naš golman Mustafa. Pa je general Papaja smislio da telefonom u 5h ujutro probudi Vučića i da onda ovaj, dok je još bunovan, podnese ostavku.

To su oni predstavili kao pakleni plan za državni udar :covid19:

 

Mislim da je bilo obrnuto, to ko je koga šamarao.

Link to comment

Jedino ako je šamarao Danila za jevrejsku novu godinu jer ova priča ide još od oktobra/novembra prošle godine.

Zato su ga sad i skembali taman pre kineske.

 

Link to comment

Nije to nikakava ekipa...to su sociopate, kriminalci, verovatno i mentalno oboleli likovi koji treba da dobiju po 2-3 dozivotne, ako je pola onoga sto se pise tacno da su uradili.

 

Nekad treba stvari i ljude nazivati pravim imenom, a ne glorifikovati ih "suptilno" !

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Nema tog normalnog COVEKA koji suptilno ili eksplicitno podrzava ove ili bilo koje slicne spodobe... mislim da je to pravilnije reci.

 

Pisao sam nacelno, nisam mislio da neko ovde glorifikuje na bilo koji nacin bilo kog kriminalca.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Nema tog normalnog grobara koji suptilno ili eksplicitno podržava ove spodobe.

 

A i sto bi ih iko i podrzavao (ako bi ikako mogli da stavimo na stranu to sto su siledzije i kriminalci)..oni su grobari taman koliko su Vesic, Mali i Trivanka demokrate, recimo. Jebivetri koji su nasli plodno tle za sticanje bez da se srecu sa pojmovima "budilnik" ili "plata" ili "smenski rad".

 

Inace..utiska sam da im se na teret stavlja mnoooogo vise nego sto zaista jesu uradili..treba ih ocrniti maksimalno da ispadne da su odgovorni za sve i svako zlo ovde prethodnih godina.

Link to comment

imam nesto u glavi, nisam siguran, znace neko, da ne trazim. na onom jednom derbiju kad je bio neko od njih u lozi sa rukovodstvom, pa krenula saopstenja a ovi odgovorili kako je on predstavnik navijaca u upravnom odboru ili tako nesto. jel to bio belivuk?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...