Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

8 hours ago, theanswer said:

Velja sa svojim stilom svakako ne bi potrajao, niko u tom svetu ne potraje toliko, mada sa druge strane teško da je ko radio ovo što je on navodno radio..

 

Elem, imate 2  opcije da izaberete

 

Aleksandar Vučić je odlučio da se obračuna sa mafijom i kriminalom

 

Ovo je završetak unutrašnjeg obračuna između ljudi vernih AV i ljudi vernih NS. Takoreći završetak afere prisluškivanje. 

 

Ministarstvo odbrane je ozbiljna degradacija u odnosu na MUP. Jos kad te zameni onaj klovn Vulin. Tako da obracun nije poceo juce vec traje neko vreme a ovo je eskalacija. Interesantno je da Vucic sve vise odbacuje te stare radikalske kadrove osim onih benignih tupsona Atlagica i Vulina dok ozbiljnije pozicije preuzimaju stari kadrovi DSa, URS i sli;ne DOSovske ekipe koja je samo promenila tim. Nemojte me shvatiti pogresno, Mali, Mihajlovicka i ekipa su neki od najkorumpiranijih ljudi u Srbiji, tako da nije borba protiv korupcije ili mafije motiv za ovaj obracun, Moguce da je samo sredstvo. 

 

Problem Sline, Hrkalovicke i Belivuka je sto su se osilili toliko da su postali potencijalni politicki problem. Nista oni nisu radili sto nije radio Vucic ali iz ugla velikog vodje sto prilici Jovu ne prilici volu. Ako bi se transkripti pojavili, recimo na KRIKu, ili u nekim  od novina koje su oglasna tabla ili telal neke od struja u sluzbi politicka steta bi bila ogromna.  

 

Svi mi znamo da je Vucic karikatura od coveka, ali cak i ovaj lazni oreol za tupsone sto je sagradio u prethodnih par godina bi se raspao sa tim transkriptima. Ne bi srusio hobotnisu ali bi bilo jasno da je ona u stvari kraken samoubica.

 

Za mene je sad najinteresantnija stvar ko su branioci Belivuka, Hrkalovicke. Ukoliko su to ljudi povezani sa Vucicem postignut je sporazum i primirje. Ukoliko nisu ostaje nam samo da uzmemo kokice i navijamo.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam saznao medju prvima za ovu akciju. Zvonili mi na interfon u 5 ujutru tačno minut nakon što sam završio sa močanjem. Žena kaže ko je to ja rekoh greška sigurno, ustaje ona jer je kopkalo ko zvoni i staje na prozor kad ono 4 džipa ispred zgrade i specijalci u punoj ratnoj opremi. Nismo skontali gde su upali ali verovatno kod nekog u zgradi jer znam da se par stanova izdaje na nižim spratovima. Nisam video da su nekog priveli ali su ostali do 8 ujutru tako da je moguće da su samo pretresali nekome stan. 

Ali moram da priznam da sam se malo usrao kad dam video policiju sa puškama uperenim prema zgradi. 

Link to comment

Ne znam koliko su se zadržali, otišao sam na posao u 8 tako da su mogli da budu tu i ceo dan. Ne verujem da je bilo više stanova, pretpostavljam samo jedan. Iz znatiželje sam prošao večeras pešice stepenicama i nisam video tragove da su neka vrata razvaljena tako da i dalje ne znam u koji stanu su upali ali očigledno im je neko otvorio vrata. Čula su buka na par sekundi kroz hodnik zgrade i to je bilo sve sto se culo u zgradi.

Edited by BarryWhite
  • +1 1
Link to comment

Moje mišljenje je da je Velji istekao rok trajanja a da je procenjeno da je bolje da se priča završi tako što će ga par dana po medijima pumpati u mega bosa i onda njegov pad predstaviti kao neverovatan udarac protiv nezavisne mafije, nego da im se desi sramota kada im glavnu džukelu roknu u sred grada sa sve policijskim obezbeđenjem kao u slučaju mutavi.

Druga, manje verovatna opcija je da će da ga drže na bezbednom u zatvoru neko vreme a onda će ekipa pohapšen oko njega da popada za zlodela a on će da izađe napolje.

U svakom slučaju dosta je jasno da je informativni razgovor služio da se informacije i stanje na terenu predoči gospodinu nevolji a ne obrnuto.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, nautilus said:

Problem Sline, Hrkalovicke i Belivuka je sto su se osilili toliko da su postali potencijalni politicki problem. Nista oni nisu radili sto nije radio Vucic ali iz ugla velikog vodje sto prilici Jovu ne prilici volu. Ako bi se transkripti pojavili, recimo na KRIKu, ili u nekim  od novina koje su oglasna tabla ili telal neke od struja u sluzbi politicka steta bi bila ogromna.  .

ja stvarno ne mogu da doživim diplomca iz sava centra kao mastermajnda i moćnika.

stvarno ne mogu.

ono što je meni rečeno jeste da je slina doveo hrkalovićku u mup.

takođe mi je rečeno da se ona svuda pojavljivala sa saletom mutavim dok je bio živ.

i pored toga mi nije jasno odakle hrkalovićki bilo kakva moć (nezavisno od vučića).

ne znam, sve mi je ovo wtf.

  • +1 2
Link to comment

pa sama si objasnila. slina nije bas najbistriji covek. mislim, ima taj poltronski instinkt, nema obraza i zna da pliva u blatu i pojede svasta kad mora ali ne ume da radi ama bas nista. nesposoban je za konkretan posao a kaloli da organizuje MUP. e, hrkalovicka to ume. dok je imala politicku pozadinu i bandu iza sebe imala je i moc, kad je politike nestalo nestalo je i moci.

  • +1 1
Link to comment

pa jbt sns. odakle? pojavi im se pred prve izbore svršena studentkinja psihologije očito nadprosečne socijalne inteligencije i hop. ulaz na gradsku listu, go vodi slina koji je draftuje, a posle ona preuzima uzde u svoje ruke, veza sa navijačkim gengom ide paralelno drugim kolosekom koji se sve više prepliću

Link to comment
Nije nikome istekao rok trajanja, jer "robe" nije ni bilo.
Malo vise se ovde gazi prica "rade za drzavu".
Nema toga ovde, izadjite iz DB price
Teško da će biti da su Velja i njegov prethodnik bili slobodni strelci koji su se samo mudima, inteligencijom i lukavstvom nametnuli kao vođe.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, Godfrey said:

Nije nikome istekao rok trajanja, jer "robe" nije ni bilo.

Malo vise se ovde gazi prica "rade za drzavu".

Nema toga ovde, izadjite iz DB price

 

covek je saradnik dijane hrkalovic koja je bila skeretar mup-a, naravno da je radio za drzavu, odnosno za rezim. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

pa sama si objasnila. slina nije bas najbistriji covek. mislim, ima taj poltronski instinkt, nema obraza i zna da pliva u blatu i pojede svasta kad mora ali ne ume da radi ama bas nista. nesposoban je za konkretan posao a kaloli da organizuje MUP. e, hrkalovicka to ume. dok je imala politicku pozadinu i bandu iza sebe imala je i moc, kad je politike nestalo nestalo je i moci.

šta ume?

da postavi kriminalce na ključna mesta da rade za nju?

i ko je njoj dao moć na tom mestu?

vučić? slinina nesposobnost? ona je kučketina, ali ona nije samostalni mastermajnd takođe.

ona je mogla da divlja mupom samo uz vučićev amin.

 

osim toga, debil danilo se slikao sa belivukom onoliko.

o čemu se ovde radi (ako nije dil za mazanje očiju, ili pritisak zapada, ja ne znam šta je)???

Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

šta ume?

da postavi kriminalce na ključna mesta da rade za nju?

i ko je njoj dao moć na tom mestu?

vučić? slinina nesposobnost? ona je kučketina, ali ona nije samostalni mastermajnd takođe.

ona je mogla da divlja mupom samo uz vučićev amin.

 

osim toga, debil danilo se slikao sa belivukom onoliko.

o čemu se ovde radi (ako nije dil za mazanje očiju, ili pritisak zapada, ja ne znam šta je)???

 

Gde su bre te sve slike Danila i Velje? 

 

Piše se 10 stranica o tome šta je, ona pita šta je ako nije ono što sam ja zamislila :isuse:

Edited by theanswer
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...