Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

A otkad mi to verujemo u nekakve frakcije iliti snagu sline pa još hrkalovićke.. pa još kao slina njega prisluškuje :laugh:

Cela ova ekipa sa nevoljama i jovanjicama se našla na radaru DEA pa mu zavrnuli jaja. Sad ovaj sklanja dete, čisti i pravi nekakav narativ. Kontam da je slina najviše usran što je uopšte u igrokazu.

 

edit: 500-ti post, sad mogu pričam sa harperom :blush:

Edited by Kenji
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Kenji said:

A otkad mi to verujemo u nekakve frakcije iliti snagu sline pa još hrkalovićke.. pa još kao slina njega prisluškuje :laugh:

Cela ova ekipa sa nevoljama i jovanjicama se našla na radaru DEA pa mu zavrnuli jaja. Sad ovaj sklanja dete, čisti i pravi nekakav narativ. Kontam da je slina najviše usran što je uopšte u igrokazu.

 

edit: 500-ti post, sad mogu pričam sa harperom :blush:

 

Ovo...di-i-ej se pominjala jos kada su Hrkalovicku sklanjali..kanda su pustili pipke toliko da su saznali sve i isli dotle da su Koluvijinog sofera uhapsili sa heroinom pre neki dan. 

 

Alek je verovatno dobio nekakav ultimatum da resava i kada je ostao na cistini, krenuo je da spasava nejakog Danila i brata Andreja, time sto ce izmisljati neka prisluskivanja  i podmetati Dijanu i Velju nevolju.

 

Lepo je sto neko od gore to vidi sve..i ne, nisam religiozan.

  • +1 1
Link to comment

cela ova prica oko dva klana, plus umesanost drzava, to je toliko zanimljivo da moze da se snimi ozbiljna serija. narcos blakan iz 3 dela, dvedesete, zemunski klan i sad ovo. do skoro sam mislio da je zemunski klan mozda najjaca prica, ali mislim da je ovo za koplje iznad, a nije se ni zvrsilo. 

Link to comment
17 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

cela ova prica oko dva klana, plus umesanost drzava, to je toliko zanimljivo da moze da se snimi ozbiljna serija. narcos blakan iz 3 dela, dvedesete, zemunski klan i sad ovo. do skoro sam mislio da je zemunski klan mozda najjaca prica, ali mislim da je ovo za koplje iznad, a nije se ni zvrsilo. 

 

Ima svega. Jedan top detalj je kad Hrkalovićka menja ime u Boginja Mafije. Ovo je jače od zemunskog klana, sačekaj samo malo da isplivaju stvari, evo počelo je da se priča o Goksiju za koga se već 6 meseci priča da je završio kao Džamal Kašogi. 

Link to comment
36 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

cela ova prica oko dva klana, plus umesanost drzava, to je toliko zanimljivo da moze da se snimi ozbiljna serija. narcos blakan iz 3 dela, dvedesete, zemunski klan i sad ovo. do skoro sam mislio da je zemunski klan mozda najjaca prica, ali mislim da je ovo za koplje iznad, a nije se ni zvrsilo. 

Blede ti secanja na zemunski klan, ovo je neuporedivo sa njima.

  • +1 1
Link to comment
Just now, djeneralche said:

Blede ti secanja na zemunski klan, ovo je neuporedivo sa njima.

Ne blede mi, znam sve o tome, samo mislim da ovde ima vise slojeva.

Link to comment

kad tj gde je hrkalovićka promenila ime u boginju mafije

 

 

krušik, afera prisluškivanje, kavači vs škaljari, jovanjica...

sve je to uvezano sa ovim danas

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Moj je utisak da tog prisluskivanja nije ni bilo nego da je sve to izmisljeno da bi se dobilo povod za ova hapsenja i da se krivica za sva zezanja svale na ljude koji nisu u uzem krugu oko predsednika.

 

Koluvija ako je i imao cemu da se nada..sada tesko da moze.

Link to comment
14 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ne blede mi, znam sve o tome, samo mislim da ovde ima vise slojeva.

I gde je sada ubijeni premijer, Legija, Zveki, crvene beretke. Za jedno vece pohapseni svi, tada je moralo da se organizuje vanredno stanje.

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kad tj gde je hrkalovićka promenila ime u boginju mafije

 

 

 

 

Rešenjem Gradske uprave, odeljenje Zvezdara, od 19. 7. 2019. promenjeno je lično ime Dijana Hrkalović u novo lično ime Nika Rina

Rešenjem Gradske uprave, odeljenje Voždovac, od 27. 11. 2019. promenjeno je lično ime Nika Rina u lično ime Dijana Hrkalović

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...