Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Pa jeste, iz perspektive nekoga ko hoce da snima netflix seriju. Da se razumemo, zemunski klan je takodje vrhunksa prica, ima dosta zanimljivih likova - djura mutavi, srecko kalinic, bagzi, legija, braca simovic, beretke, cume...

 

nije isti kurac, saj je policijska jedinica, beretke su db. 

Link to comment

crvene beretke su rasformirane tako što je polovina njih prebačena u saj, a druga polovina u ptj

a i u jednoj i u drugoj jedinici su dodatno razvodnjeni primanjem ljudi iz redovnog sastava mup-a

  • +1 1
Link to comment

I u zandarmeriji, ali pricamo o zemunsom klanu, tad su bile crvene beretke. Ne samo to, oni su bili 24/7 obezbedjenje spasojevicu, placao

ih je, kupovao im stanove, kupovao opremu za jedinicu...

Link to comment

Da li je rukovodstvo kluba znalo za navijačke bunkere i skladišta na stadionu Partizana?

 

“Navijači su ogradili jedan deo bašte restorana na Partizanovom stadionu i to je prostor koji nije imao vlasnika. Nisu to nikakve trajne prostorije, već pregrađen otvoreni prostor”.

 

Da li im je Fudbalski klub ustupio taj prostor?

 

“Nije, taj prostor ne pripada Fudbalskom klubu Partizan, njime upravlja JSD Partizan. On je vlasnik celog stadiona pa i tog prostora. Mi nemamo nikakve ingerencije”.

 

Ali predsednik JSD Partizan je i dalje Milorad Vučelić, predsednik FK Partizan?

 

“Jeste. Možda on zna nešto više, vidite s njim”, rekao nam je Vuletić.

 

Ovaj lik je profesor prava :isuse:

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

Moj je utisak da tog prisluskivanja nije ni bilo nego da je sve to izmisljeno da bi se dobilo povod za ova hapsenja i da se krivica za sva zezanja svale na ljude koji nisu u uzem krugu oko predsednika.

 

Koluvija ako je i imao cemu da se nada..sada tesko da moze.

 

A ja bas mislim da je Nika Rina™ pustila pipke dovoljno duboko da je imala mehanizme da prisluskuje ovog i tako sebi obezbedi penziono osiguranje, zlu ne trebalo, ako/kada se nadje na cistini kao sada. Da li je to ostalo na nivou ideje, da li je realizacija bila slaba ili ima sve sto joj je potrebno, mozda cemo nekada saznati. Ne zaboravite da je i On skoro, u klasicnom pasivno-agresivnom modu, pominjao nekog koji igra fudbal, bla, bla - upucivao je na nekog direktno. Mozda joj zato i otvoreno prete, kao sto su radili i rade sa svakim ko ima bilo kakav potencijal da ih ugrozi. Ne bi me cudilo da je ceo danasnji cirkus zapravo pokazna vezba njoj licno sta bi moglo da joj se desi ako nesto. Ili ce preko Velje da udare direktno na nju, a da istovremeno otarase i njega kao balasta.

Edited by Malvo
  • +1 1
Link to comment

Zanimjivo mi ovo oko ove Dijane, iako mi apsolutno ne pada na pamet da se nesto udubljujem u ove mafijaske obracune i razmirice, ali naletela sam na ovaj tekst mada dve godine star.



"Hrkalović je bila suvlasnica stočarske zadruge „Stočar DH“ registrovane u Požarevcu za uzgoj muznih krava do kraja 2015. godine."

Simpaticno.

Link to comment

Postoji li mogucnost da su Nesa iz Beograda i Diksi iz Pozarevca, nakon razmimoilazenja koja su oboma naposletku dosla glave, nasli zajednicki jezik i zajednickog neprijatelja u nagonu za prezivljavanjem?

Link to comment
5 minutes ago, Malvo said:

 

A ja bas mislim da je Nika Rina™ pustila pipke dovoljno duboko da je imala mehanizme da prisluskuje ovog i tako sebi obezbedi penziono osiguranje, zlu ne trebalo, ako/kada se nadje na cistini kao sada. Da li je to ostalo na nivou ideje, da li je realizacija bila slaba ili ima sve sto joj je potrebno, mozda cemo nekada saznati. Ne zaboravite da je i On skoro, u klasicnom pasivno-agresivnom modu, pominjao nekog koji igra fudbal, bla, bla - upucivao je na nekog direktno. Mozda joj zato i otvoreno prete, kao sto su radili i rade sa svakim ko ima bilo kakav potencijal da ih ugrozi. Ne bi me cudilo da je ceo danasnji cirkus zapravo pokazna vezba njoj licno sta bi moglo da joj se desi ako nesto. Ili ce preko Velje da udare direktno na nju, a da istovremeno otarase i njega kao balasta.

 

Mislis da je malo znanja i saznanja stekla tokom fakta u MUP-u pa joj je bilo potrebno ovo ? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...