Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Uvek je lepo kad se klinci popishaju po klupskim teoreticarima zavere. Nije da ce to da pomogne, po takvim likovima mozes da pishash dok se ne smezuraju i opet se nista nece promeniti. Njima nema pomoci.

Link to comment
25 minutes ago, Djolle said:

Budućnost, Partizan i Cedevita Olimpija su sigurni za plej of, o četvrtom će odlučivati FMP i Zvezda, čitaj Ćoki.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

moze Zvezda i vise od 4. mesta, Buducnost pada polako a i COL pocinje da kleca, plus sto je Zvezda znacajno kvalitetnija od oba.

naravno, sve to ako se dozovu razumu i okonca se ova spanska serija. a sve mi se cini da nece. Zvezda nece prihvatiti kaznu, Voli nece prihvatiti novu utakmicu, ne vidim koje je srednje resenje.

a sve i da se nekako prevazidje ova situacija i svi ostanu u ligi, deluje da ce se ista zavrsiti samo ako czv i Voli ne odigraju ni jednu tekmu do kraja sezone.

znaci, potrebno je da se lepo dogovorimo sa Ćokijem da czv uzme COL u polufinalu, mi Voli, pa da igramo finale ko ljudi :)

 

Edited by Ted
Link to comment

bez produzetaka

vodila je Mega tri cetvrtine a u poslednjoj primili 40 poena

sve iygubili dabogda

kako sada stoji stanje ispadaju ove godine

bas me zanima kako ce Misko da reaguje

Link to comment
moze Zvezda i vise od 4. mesta, Buducnost pada polako a i COL pocinje da kleca, plus sto je Zvezda znacajno kvalitetnija od oba.
naravno, sve to ako se dozovu razumu i okonca se ova spanska serija. a sve mi se cini da nece. Zvezda nece prihvatiti kaznu, Voli nece prihvatiti novu utakmicu, ne vidim koje je srednje resenje.
a sve i da se nekako prevazidje ova situacija i svi ostanu u ligi, deluje da ce se ista zavrsiti samo ako czv i Voli ne odigraju ni jednu tekmu do kraja sezone.
znaci, potrebno je da se lepo dogovorimo sa Ćokijem da czv uzme COL u polufinalu, mi Voli, pa da igramo finale ko ljudi [emoji4]
 
Eventualno COL mogu da preskoče i to ako dobiju sve do kraja. To može da se desi, al pre bih se kladio da će da zabeleže još koji poraz i budu četvrti. Ne isključujem ni opciju da istupe iz lige.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

Eventualno COL mogu da preskoče i to ako dobiju sve do kraja. To može da se desi, al pre bih se kladio da će da zabeleže još koji poraz i budu četvrti. Ne isključujem ni opciju da istupe iz lige.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

sve je moguće, trenutno je veća neizvesnost dal će liga da se završi ikako nego ko će da je osvoji.

 

zamišljam recimo polufinalnu seriju par-czv, pa recimo finale czv-bud gde bud ima prednost domaćeg terena. kuku i lele kako sada stoje stvari, ako se polufinale nekako i okonča (završi se samo na pojačanom pičkaranju, izlivima vulgarnosti i primitivizma i 720 saopšetnja, bez napuštanja parketa, lige ili nekog većeg sranja) ne vidim kako će finale.

 

predaleko je sve ovo otišlo i vrlo je teško organizovati profi i komercijalnu ligu sa striktnom regulativom i nezavisnim organima, a da bude imuna na političke (ne)prilike i mafijaško okruženje koje ordinira okolo.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...