Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

ne bih igrao ni ja. prvi put da znam da nisu ni jednu kartu pustili u slobodnu prodaju. obicno puste par stotina.

njihovi organizovani  navijaci su isti kao i drugi i nije me od njih strah nego od policajaca u civilu koji su u parteru i oko svlacionice, hotela. 

nisam bas fan covica ali ona treca utakmica, to nikad nisam video. drugi ugao kod zvezdine klupe je pusten doslovce da pljuje,zalece se i gadja zvezdinu klupu, ovo shvatite bukvalno. 40 minuta pljuvanja i zaletanja na par metara bez reakcije obezbedjenja ili policije. iza klupe se odjednom pojavilo tridesetak dripaca koji su izmedju onog zastitnog stakla pljuvali i gadjali igrace. devojka mog drugara je dozivela histericni napad, dvojicu momaka  je tukla policija ni krive ni duzne i jos su prepusteni da ih udaraju dripci iz publike dok su ih sprovodili van dvorane. sve je to bilo od mene u polukrugu od 10 metara. a jos su tu bili, na 15 metara, u lozi, premijer, gradonacelnik, mislim milo i zena mu, sin.. bas bedno. 

Link to comment

Kad sam ja letos pisao ovo sto Bradilko sad pise forumski grobari mi se najebase milosne majke kao arhi-lazovu. Velika, ogromna sramota za Zvezdu je atmosfera koja je napravljena na petoj utakmici proslogodisnjeg finala ali ono sto se desavalo tokom trece utakmice, prve u Podgorici, u zivotu nisam video. A video sam i uletanja navijaca na teren, bacanja kesa s mokracom i svinjskih papaka na teren, jebeni guslarski mini koncert pre utakmice, drmanje koseva u Zelezniku, pljuvanja trenera (Jovanovica i Pesica), gadjanja stolicama i slicne blagodeti lokalnog dozivljaja sportskog rivalstva. Borisha Simanic je imao panicni napad zbog svega sto se desavalo, mislim da se uopste nije skidao za cetvrtu utakmicu.

 

Iskreno mislim da ce KK Buducnost uciniti sve da pokaze da je i u ovakvoj atmosferi u Crnoj Gori moguce organizovati utakmicu bez prevelikih incidenata, tim pre sto ce u hali biti samo partijska vojska koja radi po komandi, ali to je igranje vatrom koje lako moze da se obije o glavu u slucaju da rezultat krene juzno. Uveren sam da bi se klubovi lako dogovorili da odloze utakmicu da nije bilo sveg onog sranja prosle godine, ovako je to pitanje toga ko ce kome da utera veci strah u kosti. Nevolja je to sto u Podgorici u ekspediciji nece biti nikoga ko je organizovao i demonstrirao onu gomilu sranja iz prosle sezone, njihove cenjene guzice ce u Beogradu cekati da se desi neko sranje pa da imaju izgovor da na sranje uzvrate jos vecim sranjem kad Buducnost sledeci put bude dosla u Beograd.

Link to comment
11 hours ago, Tresko said:

Da,da ispada da je dole već počeo gradjanski rat, samo mi to još ne znamo. Onaj svinjac i kriminal kad je Budućnost gostovala u Beogradu, ne verujem da može da  bude dostignut, i ne verujem da će tamo da kriminalci napadaju igrače na terenu, što je priuštila pudlica. Pa je tadašnji direktor ABA lige, a sadašnji direktor oh wait pudlicinog kluba pretio Budućnosti službenim rezultatom i još koje čime ako ne izadju na teren.

E pa sad treba da bude isto. Ako sutra ne izadju na teren, 20:0 i ajd zdravo. Dosta više pudlice i njegovog kabadahisanja. Nek sad kusa ono što je zamesio prošle godine.

U pravu si, u Pioniru su neki kriminalci bili na terenu i šutirali na koš...u Morači su to radili sinovi državnih funkcionera, policajci i funkcioneri (do duše nisu šutirali na koš samo su razbijali glavu igračima nekakvim čeličnim tiplovima i šrafovima)...Pitaj Berona za iskustvo. Ako pomeneš popljuvnog Jaska fijaska, što neko ne snimi sako? Kako je u PG lepo snimak pokazao Topićev sako i kog ono još pomoćnika? U PG su gađali igrače loptom iz prvih redova na tribinama a ničim nisu bili izazvani a u BG je prvo Kol gađao snimatelja a onda je taj snimatelj vratio (njega gađao). Ovo nije opravdanje ovo za ono već hronologija i činjenično stanje.... i sada se u BG neznam šta dešavalo što nije u Pg?

Dole nije građanski rat, rat mu bio u kući ko to želi drugom ali situacija nije stabilna. Koji to funkcioner KK ili KSCG otima telefon članu stručnog štaba? Ima li kraja ludosti? Da li se to desilo u BG?

Link to comment


Kako prenosi "RTS", igračima crveno-belih stiglo je obaveštenje da napuste avion neposredno pred poletanje za Crnu Goru gde je trebalo da odigraju meč 13. kola ABA lige protiv Budućnosti, čije su odlaganje tražili u nedelju.

 

Ja bih ovo poglavlje zatvorio 20:0 

 

U revanšu isto tako i adios. 

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pametan potez

 

realno, niko nije ni sumnjao da li će da idu ili neće, klasične ćoki forice

Edited by copkillah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...