Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Igra ga Zadar sa fenomenalnom energijom, izgubih novce na njih kad su ubili Cedevitu, ali mi vratili na najbolji nacin protiv Zvezde i sada Buducnosti, tj od kada sam poceo da igram na njih:)

Link to comment

Gospon prepošteni direktor Stark arene tvrdio svojevremeno da je liga neregularna, između ostalog, i zato što je Tedeski pustio Zadar, a oni uzeše i Bokana i Ćokija. Svaka im čast. Pogotovo za ova poslednja dva.

Link to comment
On 18.12.2019. at 12:10, BWA said:

pojavila se informacija da lens heris iz primorske dolazi u borac iz cacka.

pbg otvaraj sampanjac!

sad videh ovo

otisao je heris u medjuvremenu u mornar

ali nema borac ni inace obicaj da dovodi amerikance, iznenadio sam se kad sam video onog pleja na pocetku sezone

a i ubedljivo su prvi u oba takmicenja, para sumnjam da imaju za razbacivanje, tako da je verovatno neko pustio bzvz tu vest

 

borac generalno najvise muke ima sa centrima, po pravilu tu dolaze igraci sa strane

tako da za sledecu sezonu mozda ne bi bilo lose kad bi nasli nekog centra amera i uz ovo sto imaju, te naravno povratak josila f4 aba je realan cilj :fantom:

 

pre oko mesec dana doveli su karapandzica, plej 2001 iz kraljeva, bio u klincima partizana, pa presao u zvezdu

igrao za reprezentaciju, do ove godine bio prvi plej te generacije

 

Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

A zašto Mega i FMP igraju u ponedeljak, i to zadnju utakmicu? Oni nemaju nikakve obaveze u evropskim takmičenjima.

Ili da bi FMP znao da li sme da pobedi Megu ili moraju da izgube?

 

Svakako, sigurno je zbog toga

 

 

Quote

 

Zvezda traži odlaganje meča u Podgorici!

 

U Budućnosti uveravaju da je sve u najboljem redu i da se susret nesmetano može održati,

ali iz tabora Crvene zvezde žele da odlože ovaj meč zbog aktuelne političke situacije u Crnoj Gori.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...