Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Ako ovo puste da prodje govnetu iz Železnika, onda je liga dead and gone. A komentator na početku utakmice Mega-FMP kaže da će se odrediti novi termin igranja utakmice u Podgorici. ABA liga je objavila na sajtu neko nemušto saopštenje da će obavestiti javnost o koracima koje će preduzeti kao. Ne znam koje korake može da preduzme osim registrovanja 20:0 za Budućnost i da oduzme i onaj bod za poraz onima, kao i da ih kazni i novčano još.

Link to comment

ja mislim da je mogla da se odigra, u ništa više  neregularnim uslovima nego što su se pojedine već odigravale(pri tom ne mislim samo na seriju czv bud)

 

ovako je ceo spektakl prvo ukrao udbaš iz železnika, a ond je sve otišlo dođavola


ispali ste pion koji je žrtvovan zarad bolesne igre milo vs. alek. a onda će, sledeći put oba bolesnika iz lože arene gledati neku sledeću utakmicu, kao što su i prethodne gledali zajedno


 

e

sve što kaže nebojša dr čović pa dijamteralno suprotno i znaš da si na pravoj strani

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja mislim...

 

... je savrseno irelevantno kad si u situaciji da moras da odlucis da posaljes ekspediciju od 30 ljudi kako bi proverio da li "kud u maglu Simovicu" misli ispravno. Pri cemu Covic ni u ludilu ne bi smeo dole da se pojavi pa bi ispalo kao da je on izvukao guzicu a poslao druge da najebu.

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja mislim da je mogla da se odigra, u ništa više  neregularnim uslovima nego što su se pojedine već odigravale(pri tom ne mislim samo na seriju czv bud)

 

ovako je ceo spektakl prvo ukrao udbaš iz železnika, a ond je sve otišlo dođavola


ispali ste pion koji je žrtvovan zarad bolesne igre milo vs. alek. a onda će, sledeći put oba bolesnika iz lože arene gledati neku sledeću utakmicu, kao što su i prethodne gledali zajedno


 

e

sve što kaže nebojša dr čović pa dijamteralno suprotno i znaš da si na pravoj strani

 

 

 

+1

 

 

Inače...

 

 

Quote

Utakmica između Budućnosti i Crvene zvezde biće najverovatnije registrovana rezultatom 20:0 u korist Podgoričana, pošto se ‚crveno-beli‘ nisu pojavili na utakmici, rečeno je za Sport Klub iz ABA lige.

 

U slučaju da se ekipa neopravdano ne pojavi na utakmici ili neopravdano odbije učestvovanje na utakmici, ta ekipa automatski gubi tu utakmicu rezultatom 0:20 i, kada je to primenjivo, ne prolazi u dalje krugove takmičenja“, stoji u Članu 32.1 pravilnika ABA lige.

U pravilniku se dodaje da pored automatskog poraza, disciplinski sudija ili direktor lige mogu da izreknu novčanu kaznu od 15.000 ili 50.000 evra. Disciplinski sudija će odluke o tome doneti kada se okonča celo 13. kolo.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...