Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

43 minutes ago, ToniAdams said:

Preterujete malo. Uopšte nemam problem da pratim a svi znamo da nisam među bistrijima.

 

Ja sam gledao sredinu prve sezone onomad kad sam podmazivao šine i morao sam svakih par minuta zaustavljati i vraćati. 

I sad se ne sećam gde sam stao.

Ili je to bila neka druga serija....

Link to comment
20 hours ago, Bujodrag said:

 

Ja sam gledao sredinu prve sezone onomad kad sam podmazivao šine i morao sam svakih par minuta zaustavljati i vraćati. 

I sad se ne sećam gde sam stao.

Ili je to bila neka druga serija....

ako je suditi po onoj slici, zajebao si se, trebao si "premotavati" unapred, tak bi se mozda setio gde si stao :D

 

ovo preskakanje ima svojih cari, ali sa druge strane kao sto vec neko rece moze biti iskorisceno za razne gluposti i pokrivanje rupa

Link to comment

inace i meni je epizoda ok, ali mi ne odskace nesto preterano od ostalih, a vidim da je vecina u fazonu "najbolja do sad"

 

 

sta je to sto je cini najboljom? 

Link to comment

Pogledah 2, 3 i 4.. ne znam, meni je sve vise tja... mnogo hteli, mnogo započeli... kao da se konstantno lome da li komplikovati ili razresiti.

 

Dolores me jos vise nervira, jako je antipaticna...

Link to comment
5 minutes ago, nautilus said:

Pa to je i poenta, Dolores je sada negativac :D ali ne b me cudilo da se to promeni pred kraj sezone

 

Kad se skroz 'osvesti'?

Link to comment

videcemo kako ce voziti serija, u pocetku je bila zrtva sa kojom su se gledaoci saosecali, sada je osvetoljubiva zver. Obrnuta situacija je sa crnim sesirom, u prvoj sezoni je bio klasican negativac iz vesterna, hodajuce, hladnokrvno zlo, sada spasava svet. Super obrt, videcemo sta ce biti na kraju.

Link to comment
12 hours ago, nautilus said:

Pa to je i poenta, Dolores je sada negativac :D ali ne b me cudilo da se to promeni pred kraj sezone

 

Nema veze da li je + ili -, dosadna mi je u svakom smislu. Tek joj ova uloga ne stoji.

 

I generalno, riba mi je krsh glumica. Nicega nema u njoj, prazna, neharizmaticna i nikakva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...